امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به لوکس ترین رستوران های دنیا

لوکس ترین رستوران های دنیا

به عقیده اغلب افراد، یکی از بخش های لذت بخش سفر به هر مقصد گردشگری، غذا خوردن در رستوران های آن است. به همین دلیل ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم، تعدادی از لوکس ترین رستوران های دنیا را به گردشگران و کاربران سایت معرفی کرده و اطلاعاتی درباره هر کدام در اختیارشان قرار دهیم.

رستوران استاندارد
رستوران استاندارد (The Standard) در کشور دانمارک و در شهر کپنهاگ واقع شده و به خاطر داشتن دکوری زیبا و رویایی، بین گردشگران تور دانمارک شهرت زیادی به دست آورده است. دکوراسیون داخلی این رستوران به سبک معروف آرت دکو طراحی شده است. سرآشپز رستوران استاندارد یکی از معروف ترین آشپز های شهر کپنهاگ است که با طبخ غذا های مدرن دانمارکی، نوردیک و انواع خوراک های هندی، تجربه ای متفاوت را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

رستوران پلازا آتنی میسون
رستوران پلازا آتنی میسون (Plaza Maison Athenee) یکی از لوکس ترین رستوران های دنیا است که در شهر زیبای پاریس واقع شده و از منوی غذایی خاصی برخوردار می باشد. غذا های این رستوران با مرغوب ترین و نادر ترین مواد اولیه تهیه می شوند، به همین دلیل یکی از گران ترین رستوران های پاریس به شمار می رود.

رستوران گاردون رامسی
رستوران گاردون رامسی (Gordon Ramsay) از جمله فاخر ترین و لوکس ترین رستوران های اروپا می باشد که در شهر لندن و کشور انگستان واقع شده است. گردشگران تور اروپا جالب است بدانید، این رستوران طی مدت زمان 14 ساله موفق به کسب سه میشلن استار شده است.

رستوران می کاسا
رستوران می کاسا (Mi Casa) یکی از رستوران های کشور اسپانیا است که در ساخت و طراحی دکوراسیون آن خلاقیت بسیار زیادی به کار رفته و همواره مورد توجه گردشگران تور اسپانیا قرار گرفته است. این رستوران در واقع در مجمع الجزایر پورتوریکو و در جوار ساحل زیبای دورادو واقع شده است.

نظرات مردم درباره لوکس ترین رستوران های دنیا

رویا فراهانی 14 مرداد 97
2
لطف می کنید در قالب لوکس ترین رستوران های دنیا ، لوکس ترین رستوران های تهران هم بنویسید و معرفی کنید ؟
درج نظر