امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی

مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی

کشور مالزی یکی از کشورهای سرسبز جهان می باشد که جنگل های با شکوه و چشم نواز آن نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. حال ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی مطالب جذابی را بازگو کنیم که گردشگران می توانند در آن مسیر قدم بزنند و از طبیعت بی نظیر آن لذت ببرند.
مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی در پارک معابد در منطقه سلانگور واقع شده که حدود 20 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد و در نزدیکی شهر کوالالامپور است که انتخابی مناسب برای گردشگران تور کوالالامپور به حساب می آید. این مکان یک انتخاب بسیارخوب و بی نظیر برای پیاده روی و رهایی ذهن است که شما را از هرگونه دغدغه فکری رها می کند.
این مکان دارای زیبایی های طبیعی چشم نوازی بوده و تعدادی آبشار زیبا را در دل خود جای داده که در دمای بالای هوای مالزی هم آب آن ها بسیار خنک است و گردشگران تور مالزی می توانند با آن آب دست و صورت خود را بشویند. همچنین لازم به ذکر است که در این پارک گونه های مختلف گیاهی وجود دارد که گردشگران می توانند از تماشای آن ها لذت ببرند. این مسیر برای پیاده روی مناسب بوده و حتی کودکان هم می توانند در آن پا به پای شما راه بیایند و زیبایی های مسیر را به تماشا بنشینند.
پله هایی که در این مسیر قرار دارد کم ارتفاع بوده و مشکلی برای سلامتی ایجاد نمی کند و گردشگران تور مالزی با امنیت خاطر می توانند از آن ها عبور کنند. درختان سرسبز این مسیر به اندازه ای زیبا و دیدنی هستند که نظر گردشگران را به خود جلب می کند و گاهی پیش می آید که تا چند دقیقه گردشگران محو این زیبایی ها شده و به عکس برداری از آن ها می پردازند. 

نظرات مردم درباره مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی

نیلوفر 13 خرداد 97
3
همانند مسیری رویایی در قلب جنگل های مالزی در ایران خیلی هست به نظرم
درج نظر