بهترین مکان ها برای کمپینگ

کمپینگ به معنای چادر زدن در فضای باز و به دور از خانه است که این فضا می تواند کنار رودخانه، جنگل، کنار دریا و هر جای دیگری باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا بهترین مکان ها برای کمپینگ را برای کاربران محترم سایت بازگو کنیم.
در ایران بر خلاف کشورهای دیگر مکان های مشخصی برای کمپینگ وجود ندارد و همین امر موجب شده تا گردشگران در هر نقطه ای که فضای سبز یا رودخانه و جاذبه ای وجود دارد کمپینگ کنند. این موضوع باعث ایجاد مشکلاتی مانند آلودگی و تخریب محیط زیست نیز شده که گردشگران و طبیعت دوستان باید این نکات را مد نظر قرار دهند. در ادامه چند مورد از بهترین مناطق مناسب کمپینگ را برای شما ذکر می کنیم.
کشور ما کشوری است که از لحاظ دارا بودن چشم اندازهای زیبا و طبیعی بسیار غنی می باشد و تقریبا در هر شهری می توان بهترین مکان ها برای کمپینگ را پیدا کرد و در آن به تفریح پرداخت. یکی از این مکان های مناسب ارتفاعات کردستان است که کوه های زیبای زاگرس را شامل می شود و شما گردشگران تور داخلی می توانید در هر کجای آن چادر زده و لحظات خوشی را سپری کنید.
یکی دیگر از بهترین مکان ها برای کمپ زدن طبیعت بکر مازندران و شمال کشور است. اماکن ییلاقی شمال کشور دارای جاده های بی نظیری است و گردشگران تور طبیعت گردی می توانند در دل طبیعت کمپینگ کنند.
یکی دیگر از گزینه های بسیار مناسب برای کمپینگ، دماوند است. دماوند یکی از بهترین انتخاب های کمپینگ است که در آن می توانید به کشف زیبایی هایی که تا به حال به چشم ندیده بودید بپردازید.
از دیگر مکان های کمپینگ شمال می توان به بزرگ ترین پارک ملی ایران اشاره کرد، برخی از گردشگران تور شمال،  پارک ملی گلستان واقع در جنگل گلستان را برای کمپینگ انتخاب می کنند این جنگل به عنوان بهترین جنگل برای کمپینگ به شمار می رود، برای رفتن به این پارک زیبا و تماشایی می توان از جاده هراز به سمت خراسان شمالی حرکت کرد و از زیبایی های این جاده زیبا نیز  لذت برد.  این پارک انواع گوناگون حیوانات را در خود جای داده که گردشگران در طول کمپینگ می توانند به تماشای آن ها بپردازند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین مکان ها برای کمپینگ

محمد رضا سماواتی 5 دی 98
1
سلام از این چند موردی که اشاره کردین به نظرم بهترین مورد همون ارتفاعات کردستان باشه واسه اینکه کردستان هم مناظر خیلی زیبایی داره هم اینکه یه جای بکر محسوب میشه و کمتر کسی به این مناطق سفر می کنه، اما مثلا پارک ملی گلستان آنچنان جای مناسبی واسه کمپ زدن نیست، از لحاظ موقعیتی خیلی خوبه و کاملا مناسبه، اما خیلی خیلی شلوغه و اگر دنبال جای ساکت و آروم باشین اصلا جای خوبی نیست، چون این پارک هم بخاطر معروفیتش هم واسه اینکه کنار جاده قرار گرفته کاملا در دسترسه و طبیعتا خیلی هم شلوغه، از طرفی هم این پارک نگهبان و مراقب داره و هر لحظه میان چک میکنن و بابت هر چیزی تذکر میدن، جدا از اینکه باید ورودی هم پرداخت کنین، اگر قصد دارین تو شهرهای شمالی کمپ بزنین به نظرم همون ییلاق های بکر شمال کشور گزینه خیلی خوبی باشه اگر هم خلوتی واستون مهم باید ییلاق هایی که توی ارتفاعات قرار گرفتن رو انتخاب کنین اما از طرفی هم باید به امنیت منطقه هم توجه داشته باشین، جنگله و احتمال وجود انواع حیوانات خطرناک هست
مینا 8 خرداد 97
3
همه جای سرسبز ایران بهترین مکان ها برای کمپینگ هست به نظرم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای داخلی

تور کیش 11 مهر 99
4 شب
زاگرس زاگرس
ایران ... ایران ایر تور
سلام پرواز
11 مهر - 15 مهر

تور مشهد 10 مهر 99 لحظه آخری
2 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار رجا
ندا پرواز
10 مهر - 12 مهر

تور کیش مهر 99
2 شب
وارش وارش
کیش ا ... کیش ایر
پرواز ایرانیان
13 مهر - 15 مهر

تور کیش 9 و 10 مهر 99
3 شب
معراج معراج
زاگرس زاگرس
قصر شایان
9 مهر - 13 مهر

تور مشهد 19 و 20 مهر 99
2 شب
کاسپین کاسپین
آتا آتا
قصر شایان
19 مهر - 22 مهر

تور قشم 17 مهر 99
4 شب
معراج معراج
زاگرس زاگرس
دانیار سفر پارسیان
17 مهر - 21 مهر

تور مشهد 12 مهر 99
3 شب
آتا آتا
کاسپین کاسپین
دانیار سفر پارسیان
12 شهریور - 15 مهر

تور زمینی مشهد 16 مهر 99 ویژه اربعین
2 شب
قطار ... قطار رجا
قطار ... قطار رجا
ندا پرواز
16 مهر - 19 مهر

تور کیش ویژه تعطیلات اربعین 15 و 16 مهر 99
3 شب
وارش وارش
زاگرس زاگرس
افق بال فرشتگان
16 مهر - 19 مهر

تور کیش 18 مهر 99
6 شب
وارش وارش
زاگرس زاگرس
دانیار سفر پارسیان
18 مهر - 24 مهر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما