جشنواره گل های لاله استانبول

جشنواره گل های لاله استانبول یکی از بهترین و زیبا ترین فستیوال هایی است که در ‏کشور ترکیه برگزار می شود و سالانه گردشگران زیادی تنها با هدف شرکت در این ‏جشنواره با تور استانبول سفر می کنند، در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در ‏رابطه با این جشنواره در اختیارتان قرار دهیم.
جشنواره گل های لاله استانبول هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود. اگر قصد سفر ‏به شهر استانبول و شرکت در این جشنواره را دارید باید بدانید که محل برگزاری جشنواره ‏گل لاله پارک امیرگان می باشد. پارک امیرگان که یکی از بزرگ ترین و بهترین پارک های ‏استانبول است، هر ساله در ماه های فروردین و اردیبهشت مملو از گل های لاله زیبا می ‏شود و تنوع رنگ گل های لاله مناظر بی نظیری را به وجود می آورد که نظر هر بیننده ای ‏را به خود جلب می کند. 
بر خلاف تصور عموم مبدا گل لاله کشور هلند نیست بلکه گل های لاله اغلب در کشور ‏های ایران، ترکیه و افغانستان رشد می کنند و کشور ترکیه اصلی ترین مبدا گل های لاله ‏به شمار می آید به همین جهت جشنواره گل های لاله در شهر استانبول این کشور برگزار ‏می شود. 
جشنواره گل لاله نقش بسیار مهمی را در صنعت گردشگری کشور ترکیه ایفا می کند و ‏گردشگران زیادی سالانه از سرتاسر دنیا به استانبول سفر کرده و در این فستیوال زیبا ‏شرکت می کنند. 
اگر قصد شرکت در این جشنواره و سفر با تور استانبول را دارید باید بدانید شرکت ‏کنندگان این جشنواره علاوه بر بازدید از انواع گل های لاله می توانند آن ها را خریداری ‏کنند همچنین لازم به ذکر است امکانات و تفریحات مختلفی نظیر موسیقی زنده، ‏نمایشگاه های هنری و عکاسی نیز در جشنواره وجود دارد که گردشگران تور استانبول می ‏توانند از آن استفاده کرده و لذت ببرند. ‏
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما