امتیاز 5 از 5 | از بین 116 امتیاز دهنده به بهترین تفریحات اسپانیا

بهترین تفریحات اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از کشورهای بسیار زیبا و دیدنی اروپا می باشد که هر ساله تعداد بی شماری گردشگر را پذیرا می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم تا تعدادی از بهترین تفریحات اسپانیا را برای شما شرح دهیم.
باغ وحش بیو پارک والنسیا یکی از بهترین تفریحات اسپانیا می باشد که فضایی بسیار دلنشین و زیبا دارد. این باغ وحش بی نظیر وسعتی حدود 25 هکتار دارد که حیوانات مختلف در آن آزادانه زندگی می کنند و هیچ یک از حیوانات در قفس نیستند.
یکی دیگر از بهترین تفریحات اسپانیا که با تور اسپانیا می توانید به آن جا رفته و از طبیعت آن لذت ببرید، پارک رتیرو مادرید می باشد. این پارک از جمله پارک های وسیع و محبوب کشور اسپانیا می باشد که یک دریاچه مصنوعی نیز دارد. این دریاچه مصنوعی که جلوه خاصی به پارک رتیرو بخشیده، تعداد زیادی قایق دارد که آن ها را به گردشگران تور اسپانیا اجاره می دهد تا در سراسر دریاچه پارو بزنند و از زیبایی های این پارک نهایت لذت را ببرند.
پارک گوئل بارسلونا یکی از پارک های بسیار زیبای اسپانیا می باشد که در منطقه گراسیا قرار دارد و طراحی آن  به وسیله "گائودی" معمار نامی و ماهر انجام گرفته است. مساحت کلی این پارک که ساخت آن حدود 14 سال به طول انجامید، در حدود 18 هکتار می باشد و از آن می توان به عنوان یکی از بهترین تفریحات اسپانیا نام برد.
یکی دیگر از بهترین تفریحات اسپانیا که نزد گردشگران تور اروپا بسیار محبوب است، جزایر قناری می باشد. جزایر قناری را به دلیل زیبایی های بی بدیلی که دارد، بهشت اروپا می نامند و همه ساله سیل عظیمی از گردشگران جهانی از این منطقه بازدید می کنند. جزایر قناری 7 جزیره را در اقیانوس اطلس شامل می شود که هر کدام دارای زیبایی های خاص خود می باشد. نام قناری به معنای سگ است و به دلیل وجود سگ های وحشی در این منطقه، این نام را برای آن انتخاب کرده اند. این جزیره موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی دارد که تفریحات بی نظیری را برای گردشگران تور اسپانیا فراهم آورده است.
این پارک یکی از کهن ترین پارک های شهر بارسلون می باشد که در نزدیکی طاق نصرت قرار دارد. ورودی پارک سیتادل در زمان های قدیم به عنوان دروازه ورودی شهر بارسلون به شمار می آمد. این پارک دارای فضای سبز زیبایی می باشد که تا اواسط قرن 19 تنها فضای سبز شهر بارسلون محسوب می شد. پارک سیتادل یک باغ وحش بزرگ و یک موزه نیز دارد که گردشگران و توریست های تور اسپانیا می توانند از آن ها دیدن کنند.
یکی از تفریحگاه هایی که به تازگی در کشور اسپانیا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است و می توان از آن به عنوان یکی از بهترین تفریحات اسپانیا نام برد، سواحل مالاگا می باشد که در بخش جنوبی این کشور و در حوالی دریای مدیترانه قرار دارد. سواحل مالاگا از مناطق پر توریست جنوب غرب اروپا محسوب می شود که در کنار جاذبه های تاریخی و قدیمی، جاذبه های طبیعی نیز دارد که همین امر موجب محبوبیت آن شده است. قلعه آلکازیا که یکی از قلعه های دیدنی اسپانیا می باشد، در این منطقه واقع شده است.
کشور اسپانیا یکی از کشورهایی است که برگزار کننده فستیوال های عجیب می باشد. یکی از این فستیوال ها، فستیوال برج های انسانی است که در طی آن افرادی به صورت داوطلبانه از نقاط مختلف اسپانیا خواهان شرکت در این فستیوال می شوند و بعد از گرد هم آمدن شرکت کنندگان، گروه های 10 – 50 نفره انتخاب می شوند و با یکدیگر به رقابت می پردازند.
امیدواریم در سفر خود به کشور اسپانیا، از این لیست بهترین تفریحات اسپانیا دیدن کنید و لذت ببرید.  
 
درج نظر