ترسناک ترین بیمارستان آلمان

📅 بروزرسانی : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ بازدید : 7946
این بیمارستان در مجموعه ی بسیار بزرگی به نام Beelitz Heilstatten واقع شده است. این مجموعه ی بزرگ شامل 60 ساختمان است. در حال حاضر بسیاری از ساختمان های این مجموعه تخریب شده و متروکه می باشد. در بعضی از این ساختمان ها که سالم تر از بقیه می باشند همچنان برخی افراد مشغول فعالیت می باشند. بیمارستان صلیب سرخ آلمان در زمان جنگ جهانی دوم فعالیت داشته است و مجروحان آن زمان را به این بیمارستان می آوردند. همچنین آدولف هیتلر هم در آن زمان مدتی به عنوان بیمار در این بیمارستان بستری بوده است. 
امروزه این بیمارستان به محلی متروکه و ساختمانی برای بازدید گردشگران تور آلمان از مکان های ترسناک تبدیل شده است. ساکنین این منطقه معتقد اند که ارواح در این بیمارستان رفت و آمد دارد. به همین دلیل به آن لقب ترسناک ترین بیمارستان آلمان را داده اند. البته ممکن است که در این مکان روحی نباشد و تمام این ها ساخته ذهن مردم و خرافات آنها باشد. به طور کلی متروکه بودن این مکان و قدیمی بودن آن، باعث ترسناک شدن این بیمارستان شده است. گفته می شود که شب ها از این مکان صدا های عجیبی به گوش می رسد و هیچ کس جرعت مراجعه به این مکان را در شب ها ندارد. در اکثر نقاط این بیمارستان وسایلی از زمان جنگ بر روی زمین وجود دارند.
 
بینمارستان متروکه
 
از دلایل ترسناک بودن این مکان بجز خرافات مربوط به حضور ارواح می توان به نقاشی های عجیب و ترسناک بر روی دیوار های پوسیده بیمارستان، تخت های پوسیده در گوشه کنار راهرو ها، وسایل پزشکی و جراحی زنگ زده و همچنین وسایلی که خون مجروح های آن زمین بر روی آن ها خشک شده است اشاره کرد. نقاشی های موجود بر روی دیوار های ترسناک ترین بیمارستان آلمان توسط افراد ناشناسی کشیده شده است و هیچ وقت کسی آنها را ندیده است. مفهوم این نقاشی ها مشخص نیست و برخی از افراد محلی اعتقاد دارند که این نقاشی ها را ارواح بر روی دیوار ها کشیده اند. دیوار های این بیمارستان با آجر و کاشی های کوچک آبی رنگ پوشیده شده اند.
گردشگران تور آلمان که قصد مقابله با ترس خود را دارند بد نیست که به ترسناک ترین بیمارستان آلمان مراجعه کنند. البته اکثر نقاط این ساختمان تخریب شده است و بخش کوچکی از آن قابل دسترسی است.جالب است بدانید که برخی از آلمانی ها اعتقاد دارد که هیتلر در این بیمارستان بستری و مداوا شده است و علت اصلی جذب گردشگر به این بنای متروکه نیز همین امر می باشد.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22284-%D8%AA%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 110 کاربران به ترسناک ترین بیمارستان آلمان