غذایی مدرن در بهترین رستوران های دبی

شهر توریستی دبی به دلیل حضور همیشگی گردشگران و جهانگردان در این شهر، رستوران ها و کافه های بسیار زیادی دارد که مورد توجه مسافران قرار گرفته است.
شما می توانید تجربه خوردن غذایی مدرن در بهترین رستوران های دبی را در کنار خانواده خود تجربه کنید. انواع رستوران های مختلف در شهر دبی وجود دارد که با هر سلیقه و بودجه ‌ای می ‌توانید در آن ها غذا میل کنید. غذاهای مکزیکی، غذاهای کشورهای مدیترانه و خاورمیانه، ایتالیایی و ژاپنی در رستوران های شهر دبی سرو می‌شود که گردشگران تور دبی می توانند بنا به مزاج خود از آن ها لذت ببرند. 
اکثر رستوران‌های این شهر از ساعت ۶ بعدازظهر شروع به کار می کنند و اغلب آن ها در هتل‌ها قرار دارند اما رستوران‌های داخل شهر هم رستوران های با کیفیتی هستند که به طور مستقل به مسافران تور دبی غذا ارائه می دهند. این امکان وجود دارد که در یک رستوران هندی غذاهای تایلندی و چینی نیز برای گردشگران سرو شود. بعضی از این رستوران‌ها، در شب‌های خاصی از هفته، غذاهایی متفاوت با منوی معمولی، برای مشتریان خود طبخ می کنند. وقتی در مکان‌های مختلف جهان برای غذا خوردن به رستوران می‌رویم، در بین همه ی آن ها غذاهای دبی بیش از اندازه معمول عجیب است. تعدادی از رستوران‌های دبی غذاهای ملی اغلب کشورهای دنیا را در کنار غذاهای محلی و عربی خود سرو می کند.
چند نمونه از بهترین رستوران های این شهر به شرح زیر هستند:
1.Pierchic
پیرشیک رستورانی است که بر روی اسکله ‌ای مجهز و شکوهمند ساخته شده است که به درون خلیج فارس پیشگامی کرده است. رستوران پیرشیک افزون بر انواع غذاهای اروپایی تعدادی از غذاهای دریایی را نیز سرو می کند. این رستوران در سال 2010 برای بار دوم به عنوان بهترین رستوران غذاهای دریایی دبی انتخاب شد.
2. Margaux
Julian Mercier، سرآشپز رستوران MARGAUX بعد از این که سال ها در رستوران سه ستاره‌ ی آلن دوکاس کار کرد، این رستوران را احداث کرد. علاوه بر غذا، دکور داخلی این رستوران نیز الهام گرفته از محصولات مدیترانه‌ ای فرانسه می باشد. گردشگران تور امارات می ‌توانند در اتاق غذاخوری سرپوشیده چوبی یا در زیر تاق‌های مجاور فواره شگفت آور دبی، غذا میل کنند.
3. Eauzone
فضای Eauzone در طول روز بسیار آرام ‌بخش است. بعد از غروب آفتاب، این رستوران به مکانی زیبا و ایده آل تبدیل می‌شود.
4. Majlis AL Bahar
این رستوران به شکل مجللی در ساحل جزیره خصوصی برج العرب ساخته شده است. این رستوران دکور خاص و ویژه ای ندارد و به صورت سنتی تزئین شده است.
5.  AL hadheerah
این رستوران محبوب حدود یک ساعت تا فرودگاه شهر دبی فاصله دارد اما در مکانی بکر و دنج ساخته شده است که مسافران را از روزمرگی ها دور می کند.
6. NOBU
یک مورد دیگر از رستوران هایی که غذایی مدرن در بهترین رستوران های دبی را می توانید در آن تجربه کنید رستوران NOBU است که در هتل آتلانتیس می باشد، ترکیبی از جدیدترین غذاهای ژاپنی را با تاثیر از غذاهای عربی ارائه می‌دهد. این رستوران غذاهای کلاسیک خود مانند ماهی cod سیاه سرخ شده که با سس شیرین میسو سرو می‌شود و خوراک ماهی yellowtail که به ‌همراه برش‌های نازکی از فلفل jalapeño طعم لذیذی دارد را همچنان حفظ نموده. این رستوران توسط سرآشپز معروف Matsuhisa Nobu برای معرفی غذاهای ژاپنی در سراسر جهان، ساخته شده است.
شما گردشگران محترم تور دبی می توانید غذایی مدرن در بهترین رستوران های دبی را تجربه کنید. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما