فستیوالی از گل

📅 بروزرسانی : ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ بازدید : 1050
هر ساله در شهر بورینگ (Boryeong) استان چانگ چئونگ این کشور فستیوالی از گل برگزار می شود، جالب است بدانید فستیوالی از گل در میان مردم کره جنوبی از محبوبیت زیادی برخوردار است که در فصل تابستان و در روز 15 جولای (25 تیر) برگزار می شود.
در ابتدا این فستیوال تنها یک جشن تبلیغاتی بود و شرکت Boryeong mud cosmetics با هدف تبلیغات لوازم آرایشی خود که از گل ساخته می شوند در سال 1998 فستیوالی از گل را راه اندازی کرد که با گذشت زمان این جشن جنبه تبلیغاتی خود را از دست داده و به یکی از فستیوال های مفرح و مهیج کشور کره جنوبی تبدیل شده است. 
خوب است بدانید برخی از گردشگران تور کره جنوبی که در زمان برگزاری این فستیوال محبوب به این کشور سفر می کنند نیز در آن شرکت کرده و با مردم بومی مشغول برگزاری جشن و تفریح می شوند.
شهر بورینگ در حدود 200 کیلومتری سئول واقع شده است و گل مورد نیاز برای برگزاری جشنواره از دشت های پاک در نزدیکی ساحل پیچئون این شهر تامین می شود و این گل ها سرشار از عناصر ژرمانیوم و بنتونیت است که برای پوست انسان بسیار مفید می باشد. در این فستیوال افراد در گروه بندی های دلخواه خود انواع ورزش های گلی را انجام می دهند و گروه ها با یکدیگر به رقابت می پردازند از تفریحاتی که مردم در فستیوالی از گل انجام می دهند می توان به کشتی در گل، مسابقه دو در گل، مسابقه آقای گل، کمپ گالش گل، کشیدن صورتک های گلی، سفالگری، نقاشی با گل روی بدن، صابون سازی، ماساژ گل، شنا در استخر گل و غیره اشاره کرد.
در زمان برگزاری فستیوالی از گل،مانند اغلب فستیوال های دنیا آتش بازی، پخش موزیک، انجام انواع رقص ها مانند هیپ هاپ و غیره نیز به چشم می خورد.
اگر قصد سفر با تور کره جنوبی و شرکت در فستیوالی از گل را دارید نگران تمیز کردن موهای خود نباشید چرا که در ساحل دوش های آب تعبیه شده است که شما می توانید پس ازپایان جشن با پرداخت مبلغی ناچیز از آن ها استفاده کرده و خود را تمیز کنید. 
گردشگران تور کره جنوبی باید توجه داشته باشند، بر اساس گزارشات ارائه شده توسط سایت dailymail برخی از شرکت کنندگان در فستیوالی از گل دچاره حساسیت، خارش و برخی بیماری های پوستی شده اند بنابراین اگر پوست حساسی دارید از شرکت در این فستیوال خودداری کنید.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با این فستیوال مهیج و مفرح به دست بیاورید.
 
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/22250-%D9%81%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به فستیوالی از گل