صومعه تسخیر شده

روی کره خاکی مکان هایی وجود دارد که تماشا آن ها بسیار جذاب است ولی در عین حال ترس عجیبی به دل‌ها می‌اندازد و بازدید از آن‌ مکان ها شجاعت و جسارت زیادی می طلبد. یکی از این مکان های خوف انگیز، صومعه تسخیر شده در کشور ایتالیا می باشد. در همه کشورهای دنیا مکان هایی وجود دارد که از آن‌ها با واژه تسخیر شده یاد می کنند، جاهایی که محل رفت و آمد ارواح بد طینت و یا شکارگاه اشباح ناخوشایند هستند که صومعه تسخیر شده یکی از این مکان ها می باشد. صومعه تسخیر شده نام دیگر صومعه لوچیو در کشور ایتالیا می باشد که گفته می‌شود این صومعه توسط راهبانی که در آن زندگی می‌کرند ساخته شده است. اما تاریخ چیزی کاملا متفاوت را روایت می کند. در سال ۱۶۸۴ تعدادی دختر که در این منطقه زندگی می‌کردند به وسیله ارواح شیطانی گمراه شده و برای ملاقات با راهبان راهی صومعه ‌شدند. این دختران توانایی این را داشتند که راهبان را تسخیر کرده و آن‌ها را به شیاطین تبدیل کنند، همان راهبانی که مدت ها بعد این صومعه را بنا نهادند. بعدها این مکان به جایی برای انجام آداب و مراسم شیطان پرستان، پرستش شیطان، قربانی کردن کودکان و رفتارهای وحشیانه تبدیل گشت.
 

ترسناک ترین کلیساهای جهان - با کلیک بر روی لینک می توانید با ترسناک ترین کلیساهای جهان آشنا شوید.

 
در سال ۱۷۸۴ و با گذشت صد سال از ساختن این مکان و به دنبال ارسال اخباری از این وقایع به رم، این صومعه تعطیل شد. امروزه حاله ای از مه موذی و اسرارآمیزی در اطراف برج‌های این صومعه پراکنده شده است. حتی زمانی که شرایط آب و هوایی طوری است که دلیلی برای ایجاد این مه وجود ندارد باز هم این مه قابل دیدن می باشد و همین مسئله سال ها است که برای گردشگران تور ایتالیا عجیب و مبهم می باشد.
 
صومعه لوچیو
 
علاوه بر صومعه تسخیر شده، مکان های دیگری مانند: قتلگاه انسان های بی گناه و زندان های مخوف نیز وجود دارد که به دلیل بیش از اندازه ترسناک بودن، به اجبار بسته شده یا تعطیل شده و به مرور زمان تبدیل به خرابه هایی گردیده که یادآور خاطراتی تلخ مثل خودکشی، اشباح شیطانی، مرگ های رمز آلود و ترس و وحشت بوده است. به همین دلایل بازدید و تماشا این مکان ها ممنوع شده تا گردشگران در سفرهای خود طعم تلخ هیجان را نچشند و خاطرات بدی در ذهن آن ها تداعی نشود و سفر آن ها یادآور مسائل منفی که باعث تکدر خاطر می شود، نباشد. صومعه تسخیر شده از مکان های بسیار عجیب و سهمگین کشور ایتالیا است، اما کشور ایتالیا مکان های زیبا و دلنشین زیادی در خود دارد که هر ساله گردشگران تور ایتالیا برای بازدید از این مکان ها به این کشور آمده و سفری خاطره انگیز را برای خود ثبت می کنند. از دیگر جاذبه های کشور ایتالیا به برج پیزا میتوان اشاره کرد که پیشنهاد میکنیم حتما از این مکان دیدن کنید .
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره صومعه تسخیر شده

امید 22 آبان 97
5
واااای چقدر حال میده یک شب رو توی صومعه تسخیر شده گذروند پر هیجانه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما