ترسناک ترین جنگل دنیا

📅 بروزرسانی : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ بازدید : 2648
کشور ژاپن از دیرباز جزء کشورهای گردشگری و توریست پذیر دنیا بوده که بسیاری از آنها به قصد تجارت به ژاپن سفر می کردند، امروزه در ژاپن آمار خودکشی در بین جوان ها و نوجوان ها بالا رفته اما مسئولان نتوانسته اند دلیل اصلی آن را پیدا کنند، یکی از مکان های محبوب برای کسانی که قصد خودکشی دارند و به همین خاطر آمار خودکشی در آن بالا است جنگل آئوکی گاهارا بوده که در بین مردمان ژاپن و همچنین گردشگران به اسم جنگل درختان خاموش مشهور می باشد. 
 
 
ترسناک ترین جنگل جهان
 

معرفی جنگل آئوکیگاهارا

این جنگل که ترسناک ترین جنگل دنیا معرفی شده است در حوالی شهر فوجیکاناوا قرار دارد. جنگل آئوکی گاهارا که به معنی دریایی از درختان بوده که به دلیل ازدحام زیاد درختان و پیچ و خمی که در بین آنها وجود دارد نام گذاری شده، درختان این جنگل مخوف به قدری زیاد و در میان هم رشد کرده اند که به سختی نور آفتاب از بین شاخه ها عبور کرده و اکثر مواقع جنگل کاملا تاریک می باشد که می توان گفت یکی از دلایل مهم برای نام گذاری آن به عنوان ترسناک ترین جنگل دنیا روشنایی کم آن می باشد. گردشگران تور ژاپن اطراف جنگل تابلو های اخطار دهنده وجود داشته و برخی اوقات واحد های گشتی پلیس ژاپن در این جنگل گشت می زنند زیرا سالانه 100 نفر در این جنگل خودکشی می کنند که می توان گفت آماری تاسف بار است. این جنگل در زمره عجیب ترین جنگل های دنیا نیز جای گرفته است چرا که رشد درختان در این جنگل بسیار زیاد می باشد. 
 

ترسناک ترین جنگل های ایران - با وحشتناک ترین جنگل های ایران نیز آشنا شوید

 
 
وحشتناک ترین جنگل های جهان
 
 

چگونه به ترسناک ترین جنگل جهان برویم؟

أگردشگران تور ژاپن که علاقه زیادی به مکان های ترسناک و مخوف را دارند می توانند از سه راه به ترسناک ترین جنگل دنیا یا همان جنگل درختان خاموش بروند و با حجم زیادی از آدرنالین، هیجان و دلهره همراه شوند، همانطور که اشاره شد این جنگل در نزدیکی شهر فوجیکاوا واقع شده که گردشگران می توانند از این شهر به وسیله قطار به جنگل بروند اما بهتر است که به همراه ماشین باشید تا دسترسی سریع تر و بیشتری به جنگل داشته باشید همچنین می توانید با تورهایی که برای بازدید از جنگل وجود دارد همراه شوید.
اگر مکان های ترسناکی از این دست شما را شگفت زده می کند جالب است بدانید که در ایران نیز مکان های ترسناکی وجود دارد، برای شناختن ابن مکان ها می توانید ترسناک ترین جنگل های ایران را مطالعه کنید و با این جنگل ها آشنا شوید.
 

جنگلی که فریاد می زند - صداهای عجیبی که از جنگل جیغ به گوش می رسد...

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ترسناک ترین جنگل دنیا

حسین دی 1400
13 نفر پسندیدند
من اگه جای دولت ژاپن بودم چند تا از قاچاقچیان چوب از ایران به اونجا می بردم که در عرض چند ماه اونجا رو خلوت و خلوت کنند طوری که نور در رسیدن به کف جنگل دچار زحمت نشه.
لاک پشت های نینجا اردیبهشت 1399
41 نفر پسندیدند
من اگه به جای دولت ژاپن بودم به اون جنگل میرفتم با صد ها ادم جنگجو و راض ان جنگل را کشف میکردم به نظر من شیطان در اون جنگله اگه ادم بره وسوسه میشه که بمیره
مبینا میر اردیبهشت 1399
28 نفر پسندیدند
من جای دولت ژاپن بودم ورود به این جنگلو کلا ممنوع میکردم، راحت چه مرگیه آخه پا میشن میرن وسط جنگل؟ آدم از ترس سکته می کنه معلومه میمیره دیگه

lahzeakhar.com/news/22180-%D8%AA%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%DA%A9-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D9%86%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D9%86%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 116 کاربران به ترسناک ترین جنگل دنیا