تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا

📅 بروزرسانی : ۱ بهمن ۱۳۹۶ بازدید : 578
تاسمانی یکی از شگفت انگیز ترین جزیره در جنوب شرقی قاره ی اقیانوسیه است که با پوشش گیاهی و جانوری خود به یک حیات وحش فوق العاده تبدیل شده و همچنین وجود این جزیره ی دیدنی باعث شهرت این ایالت شده است.در ادامه کاربران لحظه آخر را با تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا بیش تر آشنا خواهیم کرد. قابل توجه مسافران تور استرالیا ، این جزیره رویایی همان طور که در قبل گفته شد در قسمت جنوب شرقی استرالیا واقع گردیده که با قاره ی اقانوسیه فقط 200 کیلومتر فاصله دارد.این جزیره با طبیعت منحصر به فرد و زیبای خود توانسته به شهرت جهانی برسد و در نزد بسیاری از جهانگردان محبوب واقع شود.
 
 
جزیره تاسمانی
 
 
جالبه بدانید که حدود یک سوم طبیعت این جزیره جز میراث جهانی محسوب می گردد که تعداد مناطق حفاظت شده ی زیادی را در این مناطق خواهید دید. تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا می باشد که دارای مناطق و جاذبه های توریستی فراوانی می باشد که در این میان می توانیم به پارک ملی ناران ، شهر هوبارت ، دره هوان ، دره تامار ، بندر آرتور ، پارک ملی فریسینت ، کوه کرید و رود فرانکلین نیز اشاره کرد که از زیبا ترین مناطق این جزیره می باشند. به گردشگران تور استرالیا پیشنهاد می کنیم بازدید از پارک ملی فیریسینت را که از زیبا ترین جاذبه های تاسمانی محسوب می شود را از دست ندهید.این پارک در قسمت شرقی تاسمانی با کوه های گرانیتی صورتی و دریایی فیروزه ای رنگ خود نمایی می کند.
 
 

تفریحات استرالیا - چه تفریحاتی را می توانیم در استرالیا انجام دهیم؟

 
در این جزیره ی منحصر به فرد گونه های جانوری نادری زندگی می کنند که در این میان می توان به شیطان تاسمانی اشاره کرد که نوعی جانور کیسه دار و جز پستانداران می باشد.این حیوان نادر کاملا گوشتخوار بوده و مزاج بسیاری تندی دارد.در زمان های دور این جانوران در قسمت های مختلف استرالیا به صورت پراکنده می زیسته اند اما امروزه شیطان تاسمانی فقط در جزیره تاسمانی پیدا می شود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا

کامران خرداد 1397
18 نفر پسندیدند
این جزیره یکی از بی نظیر ترین جزایری هست که من تا بحال سفر کردم.

lahzeakhar.com/news/22172-%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 109 کاربران به تاسمانی بزرگ ترین جزیره استرالیا