امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به سواحل کوش آداسی

سواحل کوش آداسی

هدف اصلی گردشگران تور کوش آداسی استفاده از سواحل زیبای دریا اژه می باشد.در قسمت های شمالی و جنوبی این شهر سواحل خوب و ایده آلی برای گردشگران که بسیار پر تردد و شلوغ هم می باشد.در سواحل کوش آداسی هتل ها مراکز اقامتی متعددی وجود دارد که بسته به بودجه و سلیقتان می توانید ان ها را انتخاب نمایید.در این قسمت از لحظه آخر شما را با تعدادی از سواحل کوش آداسی آشنا خواهیم کرد.
هدف اصلی گردشگران تور کوش آداسی استفاده از سواحل زیبای دریا اژه می باشد. در قسمت های شمالی و جنوبی این شهر سواحل خوب و ایده آلی دارد که بسیار پر تردد و شلوغ هم می باشد. در سواحل کوش آداسی هتل ها و مراکز اقامتی متعددی وجود دارد که بسته به بودجه و سلیقه می توانید آن ها را انتخاب نمایید. در این قسمت از لحظه آخر شما را با تعدادی از سواحل کوش آداسی آشنا خواهیم کرد.
 

ساحل داون تاون

ساحل داون تاون بین اسکله ساحلی و همچنین بندرگاه قرار دارد که در بین دیگر سواحل کوش آداسی بسیار پر طرفدار است و دارای تعداد زیادی هتل ها و اقامتگاه ها در نزدیکی ساحل می باشد که چشم انداز زیبایی به جزیره کبوتر و نمای بندر دارد.
 
ساحل داون تاون
 

ساحل زنان

این ساحل یکی از شلوغ ترین سواحل شهر کوش آداسی به شمار می رود. نام این ساحل به دلیل این که زمانی به عنوان ساحل خصوصی زنان بوده نام گذاری شده است. در این ساحل می توانید تعداد بی شماری رستوران ، کافه ، مراکز اقامتی و هتل ها را ببینید و از آن ها استفاده کنید. این ساحل همه روزه از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر فعال بوده و می توانید از امکانات آبی و ورزشی استفاده نمایید.
 
ساحل بانوان کوش آداسی
 

ساحل طویل

این ساحل به دلیل طول 18 کیلومتری خود به عنوان ساحل طویل شناخته شده که در داخل آن بخش های مختلف به صورت مجزا تعبیه شده است. این ساحل در 6 کیلومتری جنوب کوش آداسی واقع گردیده که می توانید خود را از طریق مینی بوس های شهری در عرض 15 دقیقه خود را به ساحل طویل برسانید.
 

ساحل الماس ، ساحل طلا

این ساحل که به نام های طلا و الماس شهرت دارد در مقابل اقامتگاه های قدیمی مانن آیدین تور سیتسی و نازیلی سیتسی در شهر کوش آداسی می باشد. این ساحل از قدیمی ترین سواحل کوش آداسی به شمار می رود که بسیاری از ویلا های قدیمی در این منطقه ساخته شده اند.
 
ساحل الماس کوش آداسی 
 

ساحل شن های نقره ای

این ساحل در قسمت ssk  شهر کوش آداسی واقع شده است که تعداد زیادی از رستوران ها ، کافه ها و هتل های مختلف می توانید ببینید و از آن ها استفاده کنید. گردشگران عزیز تور کوش آداسی می توانند خود را از  طریق مینی بوس های davutlar به ساحل شن های نقره ای برسانند.
 
ساحل سیلور کوش آداسی
 
درج نظر