بهترین رستوران های قشم

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سفر کردن یکی از بهترین تفریحاتی است که هر فرد می تواند تجربه کند. شما می توانید با سفر کردن تجربیات جدیدی را بدست آورده و از زندگی روزمره خود فاصله بگیرید.
سفر کردن یکی از بهترین تفریحاتی است که هر فرد می تواند تجربه کند. شما می توانید با سفر کردن تجربیات جدیدی را بدست آورده و از زندگی روزمره خود فاصله بگیرید. خوشبختانه کشور ما به دلیل شرایط خاص اقلیمی و گردشگری که دارد، به افراد اجازه می دهد تا در هر نقطه ای از ایران، مناطق گردشگری و تفریحی خاص و فوق العاده ای را مشاهده کنند. فارغ از تفریحاتی که در طول سفر می توانید انجام دهید و از مکان های گردشگری و دیدنی بسیار زیادی بازدید داشته باشید، زمانی که به یک منطقه جدید سفر می کنید و برای اولین بار از آن منطقه بازدید دارید، مکان های مختلفی هستند که می توانید سری به آن ها سر زده و از آن ها دیدن کنید. یکی از مهم ترین بخش های دیدنی در هر منطقه که بخشی از چرخه اقتصادی آن است و افراد می توانند لحظات فوق ‌العاده ای را در آن سپری کنند، رستوران های هر شهر و منطقه هستند.
شما می توانید در این رستوران ها بهترین غذاهایی محلی را سفارش داده و آن ها را میل کنید و به همراه خانواده و دوستان خود، لحظات شادی را داشته باشید. در این مطلب قصد داریم تا به سراغ یکی از زیباترین جزایر ایران، یعنی جزیره زیبایی قشم رفته و به سراغ رستوران های این جزیره برویم. در ادامه بهترین رستوران های این جزیره را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید تا به سراغ این مکان های خاص و جذاب رفته و آن ها را به شما معرفی کنیم.
 

رستوران خانه قشم

بسیاری از افراد به دنبال رستورانی به نام خانه در قشم هستند، در حالی که چنین رستورانی در جزیره وجود دارد و در اصل اسم این رستوران، خاله است. رستوران خاله یکی از رستوران های جزیره قشم به حساب می آید. اگر پس از گشت و گذار و تفریح در جزیره زیبا قشم به دنبال یک رستوران با کیفیت هستید تا بهترین فلافل ها و غذاها را در آن میل کنید، به شما پیشنهاد می دهیم تا حتما به سراغ رستوران خاله آمده و از آن بازدید کنید. مدیریت این مجموعه تمام تلاش خود را کرده تا فضایی فوق العاده را برای مهمانان به وجود آورد تا افراد بتوانند به راحتی در این رستوران ها نشسته و غذاهای خوشمزه را نوش جان کنند. رستوران های جزیره قشم به پخت غذاهای ایرانی و دریایی شهرت دارند و رستوران خاله قشم نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما می توانید فلافل های خوشمزه و غذاهای دریایی خاص را در رستوران خاله میل کنید. اگر قصد دارید تا یک وعده را در رستوران با کیفیت و حرفه ای بگذرانید، باید به قیمت بالای غذاها نیز توجه کنید. رستوران خاله نیز از این قاعده مستثنی نبوده و غذاهای سرو شده در این رستوران قیمت بالایی دارند، البته به همان اندازه شاهد کیفیت بالای غذاهای رستوران خاله قشم هستیم. برای دسترسی به رستوران خاله قشم تنها کافی است تا به ضلع شمالی جزیره قشم، شمال قلعه پرتغالی‌ ها آمده و در این مکان از رستوران خاله بازدید کنید. برای افرادی که برای اولین بار قصد دارند تا غذاهای دریایی را امتحان کنند، رستوران خاله گزینه فوق العاده ای به حساب می آید زیرا خوشمزه ترین غذاها در این رستوران سرو شده و شما می توانید آن ها را میل کنید و تجربه بی نظیری در این رابطه به دست آورید.
رستوران خاله قشم بهترین رستوران های قشم است که در قسمت شمالی جزیره قشم و در شمال قلعه پرتغالی ها واقع شده است.اگر به غذاهی تند جنوبی و فلافل تند و غذا های در یایی اصیل علاقه دارید به این رستوران بروید و از خوردن غذا لذت ببرید.خاله یکی از اهالی جزیره قشم در نزدیکی قلعه پرتغالی ها می باشد که با امکانات خانه ی خود یک رستوران زیبا و سنتی ساخته است.رستوران خاله از ساعت 7 شب تا 10 شب باز و میزبان شما می باشد. غذا های این رستوران به صورت ساندویچ و یل سرویس برای شما سرو می گردد و قیمت غذا های این رستوران بسیار مناسب می باشد.
 
بهترین رستوران های قشم
 
 

رستوران نعیم قشم

اگر به جزیره زیبای سفر کردید و به دنبال یک رستوران خاص، لاکچری و لوکس می گردید، به شما پیشنهاد می دهیم تا حتماً به سراغ رستوران نعیم قشم رفته و از این مکان جذاب بازدید داشته باشید. شما می توانید بهترین غذاهای محلی را در رستوران نعیم قشم سفارش داده و آن ها را میل کنید. برای افرادی که به واسطه حضور در تور قشم به این جزیره زیبا سفر می کنند، در بین رستوران های فعال در جزیره، رستوران نعیم قشم بهترین گزینه هایی است که می توانند از آن بازدید داشته باشند.
این رستوران زیبا به دلایل مختلفی شهرت دارد، اما اگر بخواهیم اصلی ‌ترین دلیل شهرت رستوران نعیم قشم را نام برده و به آن اشاره کنیم، باید به سلف سرویس بودن این رستوران اشاره داشت. رستوران نعیم بهترین و خوشمزه ترین غذاهای محلی و ایرانی را در جزیره سرو می کند و اگر می خواهید تا جوجه‌ کباب و میگو پفکی های بسیار خاص و خوشمزه ای را میل کنید، به شما پیشنهاد می دهیم تا حتماً در میدان امام قلی خان، به سمت شهرک ساحلی رفته و در پلاک ۹۸۵، طبقه همکف، رستوران نعیم قشم را پیدا کرده و در این مکان غذای مورد نظر خود را میل کنید.
از نظر جغرافیایی، رستوران نعیم در شرقی ترین بخش جزیره واقع شده است و اگر قصد دارید تا به این مکان بروید، باید به شرق جزیره قشم سفر کنید. از رستوران نعیم قشم به عنوان یکی از رستوران های شلوغ جزیره یاد می شود و از نظر طبخ غذا یکی از بهترین غذاهای دریایی منطقه در این رستوران پخته می شود. سرویس ‌دهی و برخورد پرسنل آن بسیار خوب بوده اما به همان نسبت نیز شاهد قیمت بالای غذاها در رستوران نعیم قشم است. مدیریت رستوران نعیم امکان رزرو میز را فراهم کرده و علاوه بر آن شما می توانید از پارکینگ رایگان این مجموعه استفاده کنید. مسافران تور قشم اگر به میگوی پفکی سرخ شده علاقه مند هستید رستوران نعیم بهترین پیشنهاد می باشد.فضای این رستوران گرم و صمیمانه است و همچنین می توانید انواع غذا هایی نظیر قلیه ماهی ، انواع کباب ، ماهی کبابی ، ماهی شیر ، میگو و غیره به صورت سلف سرویس سرو می گردد. 
 
بهترین رستوران های قشم بهترین رستوران های قشم
 


رستوران قلعه 

اگر اهل غذا های تند هستید حتما غذا های سنتی جزیره قشم را امتحان کنید ، غذا های جنوبی معمولا با ماهی با انواع مختلف طبخ می باشد که هر کدام آن ویژه گی خاص خود را دارد ، شما می توانید خوشمزه ترین غذا های محلی این جزیره را در رستوران قلعه نوش جان کنید.
رستوران قلعه در نزدیکی قلعه پرتغالی ها می باشد که با طراحی زیبای آن به صورت قلعه و نمای آن رو به دریا به رستوران ویژه گی خاصی را بخشیده است که آن را با دیگر رستوران های قشم متمایز کرده است همچنین در صورت تمایل و مناسب بودن هوا می توانید در کشتی رو به روی رستوران و در فضای باز غذای خود را میل کنید.
یکی دیگر از ویژه گی های جالب این رستوران منوی آن می باشد که بسته به صید روزانه تغییر می کند و حتی ممکن است ساعات کاری رستوران دچار تغییرات شود پس قبل از رفتن به رستوران قلعه تماس بگیرید تا از ساعت کاری آنان مطمئن شوید.


رستوران الوند قشم

یکی دیگر از رستوران های با کیفیت و خاص جزیره قشم، رستوران الوند است. الوند یک رستوران ایرانی بوده و شما می توانید در آن غذا انواع غذاهای سنتی و دریایی را امتحان کنید. از مهم ترین غذاهایی که در رستوران الوند قشم وجود دارد، می توان به کباب ها و ماهی ها اشاره کرد. رستوران الوند بهترین مکان برای برگزاری جلسات کاری و نشست های گروهی نیز به حساب می آید، اما باید به این موضوع اشاره داشت که اگر به دنبال یک رستوران خاص هستید تا لحظات فوق ‌العاده ای را در آن سپری کنید، می توانید بازدید از رستوران الوند را در برنامه خود داشته باشید. از مهم ترین ویژگی ها و امکانات رستوران الوند می توان به امکان رزرو میز و پارکینگ اختصاصی اشاره داشت. کیفیت غذاهای رستوران الوند بسیار بالا بوده و به همین سبب شاهد گران ‌قیمت بودن این رستوران نیز هستیم.
 اگر به دنبال یک رستوران خاص می گردید، به شما پیشنهاد می دهیم تا در جزیره قشم به بلوار آزادگان رفته و در پارک هتل سری به رستوران الوند بزنید. از نظر موقعیت جغرافیایی و مکانی، این رستوران در شرق جزیره و در شمال شهر قشم واقع شده است و شما می توانید به راحتی و با سرعت بسیار زیادی به این رستوران جذاب دسترسی پیدا کنید. یکی از مهم ترین دلایل رشد و محبوبیت رستوران الوند این است که در گذشته این رستوران در کنار هتل دیپلمات قشم قرار داشت. یکی از دلایل رشد و شهرت این رستوران به دلیل همسایگی آن با رستوران دیپلمات بود. در بین رستوران های جزیره قشم مطمئنا یکی از باکلاس ترین رستوران های فعال، رستوران الوند قشم است. اگر بخواهیم در رابطه با غذاهای رستوران الوند صحبت کنیم، باید گفت که به صورت کلی، غذاهای این رستوران ایرانی و دریایی هستند و شما می توانید غذاهای مختلفی را در این رستوران امتحان کنید. بهترین غذاهای رستوران الوند، قلیه ماهی و خوراک کوسه آن است که محبوبیت بسیار زیادی دارد. بشقاب میکس ماهی نیز یکی از جذاب ترین غذاهای رستوران الوند است که در آن می توانید ترکیبی از کباب شیر ماهی، قلیه ماهی، میگو و ماهی سوخاری را مشاهده کنید. این رستوران یکی از بهترین رستوران های قشم است در هتل الوند قشم قرار دارد که منوی رستوران آن شامل میگو ، ماهی ، کوسه ، میکس دریایی و سوخاری و غیره می باشد.البته توجه کنید غذا های این رستوران مقداری بالا و همچنین در صورت تمایل می توانید از قسمت سلف سرویس استفاده نمایید. 
 
بهترین رستوران های قشم

در سفر به قشم رستوران های جزیره را فراموش نکنید
یکی از موضوعات بسیار مهم که در سفر به جزیره قشم به هیچ عنوان نباید آن را فراموش کنید، بازدید از رستوران های مشهور جزیره است. علت آن که به شما می گوییم حتماً سری به رستوران های جزیره بزنید، به این دلیل است که پس از میل کردن غذاهای دریایی در رستوران های قشم متوجه خواهید شد که این رستوران ها بهترین غذاهای دریایی ایران را سرو می کنند. در واقع آشپزهای رستوران های جزیره قشم در پخت غذاهای دریایی بسیار حرفه ای و درجه یک هستند و شما می توانید بهترین و خوشمزه ترین غذاهای دریایی را در رستوران های این جزیره میل کنید. گردشگران داخلی و خارجی بسیار زیادی هر ساله به این جزیره زیبا آمده و برای میل کردن غذاهای دریایی به سراغ بهترین رستوران های جزیره قشم می روند. اگر شما نیز این هدف را دارید به شما پیشنهاد می دهیم تا از بین رستوران هایی که به شما معرفی کردیم، یکی از بهترین رستوران جزیره را انتخاب کنید و وعده بسیار خوبی را در آن داشته باشید.

سخن آخر
در این مطلب شما را با بهترین رستوران های جزیره زیبای قشم آشنا کرده و سعی کردیم تا تمام اطلاعاتی که در رابطه با این رستوران ها نیاز است تا بدانید را بیان کنیم. رستوران های جزیره قشم به پخت غذاهای خاص و خوشمزه مشهور هستند و به همین دلیل به هیچ عنوان نباید میل کردن غذای خاص در رستوران های جزیره قشم را از دست بدهید. انواع ماهی ها و میگوها تنها بخشی از غذاهای خاص و مقوی جزیره زیبای قشم هستند که می توانید آن ها را در رستوران های این جزیره امتحان کنید و پس از میل کردن این غذاها تا مدت ها مزه آن ها زیر زبان تان خواهد بود. بدون هیچ شک و تردیدی غذاهای دریایی گزینه فوق العاده ای به حساب می آیند. این غذا بسیار خوشمزه و لذیذ هستند.
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین رستوران های قشم

رضا نظری 28 اسفند 97
1
من امروز رفتم رستوران قلعه . افتضاح بود غذا. ماهی کهنه و سوخته به مادادن. کوسه و ماهی سرخ کرده سفارش دادیم. بنظر من اگر میخواهید حس سفرتون خراب نشه. انجا نرید. امروز اولین روز هستش و هنوز یقیه جا ها نرفتم. راستش راستوران های بندر عباس تو نظرم بود و فکر میکردم به خوبی انها باشن ولی کلا حالمون گرفتهشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای قشم

تور قشم 7 و 8 آبان 99
3 شب
ایران ... ایران ایر
زاگرس زاگرس
قصر آریا
7 آبان - 11 آبان

تور قشم 13 و 14 آبان 99 ویژه تعطیلات
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
زاگرس زاگرس
آذربال ایرانیان
14 آبان - 17 آبان

تور قشم آبان 99 ویژه تعطیلات
3 شب
معراج معراج
قشم ا ... قشم ایر
اسطوره بیستون
10 آبان - 15 آبان

تور قشم 10 آبان 99
2 شب
معراج معراج
آتا آتا
دانیار سفر پارسیان
10 آبان - 12 آبان

تور قشم 7 آبان 99
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
گردشگر زمان
7 آبان - 10 آبان

تور قشم 9 آبان 99
2 شب
زاگرس زاگرس
قشم ا ... قشم ایر
سیف گشت
9 آبان - 11 آبان

تور قشم 12 و 13 آبان 99 ویژه تعطیلات
3 شب
آتا آتا
معراج معراج
فرجام پرواز کیان
12 آبان - 16 آبان

تور قشم 19 آبان 99
4 شب
آتا آتا
قشم ا ... قشم ایر
دانیار سفر پارسیان
9 آبان - 13 آبان

تور قشم 7 آبان 99 ویژه تعطیلات
5 شب
قشم ا ... قشم ایر
آتا آتا
ندا پرواز
7 آبان - 12 آبان

تور قشم 12 و 13 آبان 99
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
معراج معراج
قصر آریا
12 آبان - 16 آبان
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما