بهترین رستوران های قشم
رستوران قلعه :
اگر اهل غذا های تند هستید حتما غذا های سنتی جزیره قشم را امتحان کنید ، غذا های جنوبی معمولا با ماهی با انواع مختلف طبخ می باشد که هر کدام آن ویژه گی خاص خود را دارد ، شما می توانید خوشمزه ترین غذا های محلی این جزیره را در رستوران قلعه نوش جان کنید.
رستوران قلعه در نزدیکی قلعه پرتغالی ها می باشد که با طراحی زیبای آن به صورت قلعه و نمای آن رو به دریا به رستوران ویژه گی خاصی را بخشیده است که آن را با دیگر رستوران های قشم متمایز کرده است همچنین در صورت تمایل و مناسب بودن هوا می توانید در کشتی رو به روی رستوران و در فضای باز غذای خود را میل کنید.
یکی دیگر از ویژه گی های جالب این رستوران منوی آن می باشد که بسته به صید روزانه تغییر می کند و حتی ممکن است ساعات کاری رستوران دچار تغییرات شود پس قبل از رفتن به رستوران قلعه تماس بگیرید تا از ساعت کاری آنان مطمئن شوید.رستوران خاله قشم :
رستوران خاله قشم بهترین رستوران های قشم است که در قسمت شمالی جزیره قشم و در شمال قلعه پرتغالی ها واقع شده است.اگر به غذاهی تند جنوبی و فلافل تند و غذا های در یایی اصیل علاقه دارید به این رستوران بروید و از خوردن غذا لذت ببرید.خاله یکی از اهالی جزیره قشم در نزدیکی قلعه پرتغالی ها می باشد که با امکانات خانه ی خود یک رستوران زیبا و سنتی ساخته است.رستوران خاله از ساعت 7 شب تا 10 شب باز و میزبان شما می باشد. غذا های این رستوران به صورت ساندویچ و یل سرویس برای شما سرو می گردد و قیمت غذا های این رستوران بسیار مناسب می باشد.رستوران نعیم قشم :
مسافران تور قشم اگر به میگوی پفکی سرخ شده علاقه مند هستید رستوران نعیم بهترین پیشنهاد می باشد.فضای این رستوران گرم و صمیمانه است و همچنین می توانید انواع غذا هایی نظیر قلیه ماهی ، انواع کباب ، ماهی کبابی ، ماهی شیر ، میگو و غیره به صورت سلف سرویس سرو می گردد.رستوران الوند قشم :
این رستوران یکی از بهترین رستوران های قشم است در هتل الوند قشم قرار دارد که منوی رستوران آن شامل میگو ، ماهی ، کوسه ، میکس دریایی و سوخاری و غیره می باشد.البته توجه کنید غذا های این رستوران مقداری بالا و همچنین در صورت تمایل می توانید از قسمت سلف سرویس استفاده نمایید.

نظرات مردم درباره بهترین رستوران های قشم

رضا نظری 28 اسفند 97
1
من امروز رفتم رستوران قلعه . افتضاح بود غذا. ماهی کهنه و سوخته به مادادن. کوسه و ماهی سرخ کرده سفارش دادیم. بنظر من اگر میخواهید حس سفرتون خراب نشه. انجا نرید. امروز اولین روز هستش و هنوز یقیه جا ها نرفتم. راستش راستوران های بندر عباس تو نظرم بود و فکر میکردم به خوبی انها باشن ولی کلا حالمون گرفتهشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر