راهنمای سفر به هند

کشور هند از اصلی ترین مقاصد گردشگری در میان جهان گردان به شمار می رود که به کشور هفتاد و دو ملت ، کشور رنگ ها ، کشور فرهنگ های حیرت آور ، کشور غذا های آتشین و ... می باشد که تا به آن سفر نکنید و از نزدیک آن را نبینید مفهوم آن را ذاتا درک نمی کنید.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم مسافران را با راهنمای سفر به هند بیش تر آشنا کنیم تا بتوانند سفر خوبی را برای خود بسازند.
 
 
امنیت کشور هند :
یکی از اساسی ترین راهنمای سفر به تور هند امنیت آن می باشد که در سفر تاثیر زیادی دارد.شاید تا به حال در مورد این کشور حرف های ضد و نقیص زیادی شنیده اید به طوری که عده ای گفتند کشور با امنیت و عده گفتند اصلا امنیت ندارد.این مورد کاملا به شما بستگی دارد که با رعایت کردن آن نه تنها در هند بلکه در تمامی کشور های دنیا کارایی دارد.به عنوان مثال اگر خانم هستید به پوشش خود حتما توجه کنید.همچنین قبل از این که به جایی بروید حتما قبل از رفتن در موئرد منطقه پرس و جو کنید.
 
زبان مردم هند :
یکی دیگر از راهنمای سفر به هند دانستن زبان آن ها می باشد.مسافران عزیز توجه داشته باشند که مردم هند به زبان هندی و انگلیسی صحبت می کنند پس اگر به یکی از این دو زبان مسلط هستید نگران نباشید.
 
 
چه وسایلی به هند ببرید :
در مورد لباس اگر بگویم بهتر است که لباس های سبک و پوشانده را همراه خود ببرید.همچنین برای اطمینان بیش تر دارو های مسکن و ویتامین همراه خود داشته باشید.به هیچ عنوان از غذا های خیابانی و دکه ها غذا نخرید به دلیل این که مسبب بیش تر مسمومیت های غذایی می باشند.
 
بهترین زمان سفر به هند :
از آن جایی که کشور هند گرم هست بهتر است در فصل خنک به این کشور سفر کنید.بهترین زمان سفر به هند بین ماه های نوامبر تا مارچ می باشد که آب و هوای آن خوب و خنک است.فصل بارانی این کشور از ماه های می تا سپتامبر شروع و شاهد باران های شدیدی خواهید بود حتی المکان سعی کنید در این ماه ها به هند نروید
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره راهنمای سفر به هند

الناز 26 آذر 96
3
درسته که کشور هند خیلی کثیف و بد هست؟
الما 26 آذر 96
2
واقعا راهنمای سفر به هند مفید بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما