سوغات پوکت

 
 
1.تی شرت و زیرپوش :
وقتی به پوکت سفر می کنید باید یک تی شرت مناسب داشته باشید.یکی از نشانه های که می گویند شما به تور پوکت سفر کرده اید تی شرت هایی هستند که در شب برق می زنند.این نوع تی شرت ها را می توانید در بیش تر مراکز خرید و همچنین بازار های پوکت با قیمت های مناسب خریداری نمایید.قیمت این تی شرت ها بیش تر از 200 بات نمی باشد به همین جهت مناسب ترین سوغات پوکت به شمار می رود که می توانید برای خود و دوستانتان خریداری کنید.
 
 
2.مجسمه های فیل و قورباغه :
فیل به معنای سرزمین لبخند هاست به همین دلیل بیش تر مسافرینی که به تایلند سفر می کنند فیل سواری را تجربه می کنند.مجسمه های چوبی ،فلزی و یا سنگی را می توانید در طرح ها و اندازه های مختلف خریداری کنید.قیمت مجسمه های فیل و یا قورباغه در بسته به نوع و جنس آن از 50 بات شروع می شود که می تواند پیشنهاد خوبی برای تهیه سوغات پوکت باشد.
 
 
3.پارچه و ابریشم :
شاید تا به حال در مورد صادرات ابریشن با کیفیت تایلند شنیده باشید.گردشگران با سفر به پوکت می توانند بهترین پارچه های ابریشمی با کیفیت و همچنین با نقش های زیبا را تهیه و به عنوان سوغات پوکت به نزدیکان خود کادو دهند.
 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به سوغات پوکت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.