تفریحات پر بازدید در مشهد

 
 
یکی از تفریحات پر بازدید در مشهد که تمام گردشگران تور مشهد را به خود جذب می کند سرزمین موج های آبی است. این مجموعه بزرگترین مجموعه تفریحی سرپوشیده خاورمیانه می باشد. این مجموعه عظیم دارای امکانات تفریحی زیادی شامل: سرسره های سرعتی، سرسره های آهسته ، استخر موج ها، رودخانه آرام، کافی شاپ می باشد. اکثربازی های این مجموعه را، با همان بلیتی که تهیه می کنید، میتوانید چند بار از آن استفاده کنید و از بازی های آن لذت ببرید.این مجموعه شامل یک طبقه جداگانه شامل رستوران و کافی شاپ های متفاوتی است، که شما می توانید با خیال راحت در آنجا غذا میل کنید. اگر شما هیجان را دوست دارید پیشنهاد میکنیم حتما یک بار از این مجموعه تفریحی بازدید کنید. 
 
 
یکی دیگر از تفریحات پر بازدید در مشهد، شهر بازی پارک ملت مشهد است. از این شهر بازی می توانیم به عنوان زیباترین بوستان شهر مشهد نام ببریم. این شهر بازی اولین شهر بازی مشهد است که هر ساله بازدید کننده گان بسیاری را به خود جذب می کند. این شهر بازی شامل چرخ و فلک بزرگی می باشد که هجدهمین چرخ و فلک مرتفع دنیا محسوب می شود، که ارتفاع آن هشتاد و دو متر است. اگر به تور مشهد سفر می کنید حتما به این شهر بازی زیبا سری بزنید و یک شب به یاد ماندنی برای خود و خانواده رقم بزنید. 
 
 
مشهد دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است، یکی از تفریحات پر بازدید در مشهد باغ گیاه شناسی است. این باغ پر از گل و گیاه و دیدنی در قالب دوازده کلکسیون پرورش داده شده، که هر قسمت از این گونه گیاهان طریقه نگهداریشان متفاوت است. این کلکسیون شامل باغ صخره ای، آبشار و گل های پیازی فصلی است. این باغ بسیار زیبا، یکی از مهمترین مکان ها برای تحقیقات آزمایشی دانشجویان محسوب می شود. در این باغ گل هر ساله از اوایل فصل بهار تا اواسط فصل تابستان جشنواره گل برگزار می شود که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

نظرات مردم درباره تفریحات پر بازدید در مشهد

سعید 5 آذر 96
1
سرزمین موج های آبی خیلی باحاله من رفتم
مهدی 5 آذر 96
3
ممنون از اطلاعات خوبتون
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای مشهد

تور ترکیبی مشهد نوروز 99
4 شب
ایران ایر تور
سیف گشت
28 اسفند - 12 فروردین

تور زمینی مشهد 11 اسفند 98
2 شب
قطار 6 تخته لوکس
معراج گشت
11 اسفند - 14 اسفند

تور مشهد 9 اسفند 98
2 شب
آتا
مهلا گشت آسمان
9 اسفند - 11 اسفند

تور مشهد نوروز 99
3 شب
کاسپین
قصر شایان
29 اسفند - 14 فروردین

تور ترکیبی مشهد 9 اسفند 98
3 شب
کاسپین
معراج گشت
9 اسفند - 12 اسفند

تور زمینی مشهد 4 فروردین 99
3 شب
قطار اتوبوسی صبا
آذربال ایرانیان
4 فروردین - 8 فروردین

تور ترکیبی مشهد 9 اسفند 98
2 شب
ایران ایر تور
ندا پرواز
9 اسفند - 11 اسفند

تور مشهد نوروز 99
3 شب
آسمان
رادین گشت پایتخت
2 فروردین - 9 فروردین

تور مشهد 9 اسفند 98
4 شب
آتا
سفر آرا گیتی
9 اسفند - 13 اسفند

تور مشهد 11 اسفند 98
3 شب
کاسپین
آذربال ایرانیان
9 اسفند - 12 اسفند