امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به حمل و نقل در ارمنستان

حمل و نقل در ارمنستان

به عنوان توریست در مدت زمان سفر خود به فکر این هستید که چگونه از راحت ترین مسیر و همچنین خلوت ترین مسیر خود را به مقصد مورد نظر خود برسانید در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران عزیز را با سیستم های حمل و نقل در ارمنستان بیش تر آشنا کنیم تا با آشنایی با آن به راحتی بتوانید رفت و آمد کنید.
 
 
مینی بوس و اتوبوس
یکی از بهترین سیستم حمل و نقل در ارمنستان استفاده مینی بوس و اتوبوس ها می باشد که  از راه های مناسب و کوتاه ، راحت و ارزان شما را به مقصد مورد نظرتان می رساند.یکی از ویژه گی های جا به جایی با این وسایل نقلیه می توانید در طول مسیرتان جاذبه های گردشگری مختلفی را بازدید نمایید.اتوبوس ها و مینی بوس ها در ارمنستان بر اساس شماره هستند به عنوان مثال اتوبوس شماره 28  از مالاتیا سباستیا به سمت خیابان سیات نووا می رود.قیمت بلیت مسیر های یک طرفه در ارمنستان حدود 100 درام می باشد.
 
 
تاکسی
رفت و آمد با تاکسی در ارمنستان از ارزان ترین و راحت ترین گزینه ها در طول سفرتان می باشد.هزینه ی تاکسی در ارمنستان به ازای هر یک کیلومتر 100 درام بوده همچنین می توانید این تاکسی ها را به مدت یک روز کامل اجاره کنید اما قبل از هر چیزی با اپراتور مورد نظر و یا راننده تاکسی در مورد قیمت آن به توافق برسید.
 
 
ترولی باس
اگر در طول سفرتان عجله ای برای رفت و آمد ندارید استفاده از ترولی باس بهترین گزینه برایتان می باشد تا با کمترین هزینه رفت و آمد کنید گرچه پس از فروپاشی جماهیر شوروی مسیر های این اتوبوس ها کاهش یافت اما همچنان در بین افرادی که دنبال رفت و آمد ارزان هستند طرفدارن زیادی دارد. هزینه ی رفت و آمد با ترولی باس در تور ارمنستان 50 درام می باشد.

نظرات مردم درباره حمل و نقل در ارمنستان

پانیذ 30 آبان 96
1
حمل و نقل در ارمنستان فقط و فقط تاکسی هم خوبه هم ارزونه نسبت به شهر های خارجی دیگه
پدرام 30 آبان 96
1
حمل و نقل در ارمنستان در ارمنستان واقعا ارزون و خوب هست
درج نظر