امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به بهترین پارک های آبی تایلند

بهترین پارک های آبی تایلند

تایلند در سال های اخیر توانسته در بین کشور های پر گردشگری و پر بازدید جهان خود نمایی کند ، از ویژه گی های کشور تایلند طیف گشت و گذار و انواع سلیقه های مختلف می باشد که هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد.در تایلند می توانید از اماکن تاریخی مانند معابد ، در پهنه های سبز تایلند به طبیعت گردی بپردازید و همچنین اگر اهل هیجان هستید می توانید تفریحات آبی را انتخاب نمایید.در این قسمت می خواهیم گردشگران عزیز را با بهترین پارک های آبی تایلند بیش تر آشنا کنیم.
 
 
1. شهربازی و پارک آبی سیام :
شهربازی سیام در سال 1980 در پایتخت تایلند با هدف بهبود و جذب گردشگران ساخته شد و در عین حال ساخت آن نقطه عطفی برای ساخت سواحل دست ساز در تایلند و رشد صنعت گردشگری بوده است.
پارک سیام از دو مجموعه شهربازی و پارک آبی طراحی شده است که قسمت شهربازی آن بیش از 40 نوع دستگاه بازی هیجان انگیز و همچنین قسمت پارک آبی آن که یکی از بهترین پارک های آبی تایلند به شمار می رود از 7 قسمت تشکیل شده است.به غیر از آن بخش هایی برای خانواده ها و کودکان هم در نظر گرفته اند.ساعت کاری مجموعه از 10 الی 18 به روی عموم باز بوده و همچنین هزینه ی ورودی کودکان 25 دلار و بزرگسالان 30 دلار می باشد.
 
 
2. پارک آبی فانتازیا لاگون :
این پارک آبی بالای مرکز خرید بنگ کائی می باشد که می توانید با رفتن به این پارک به دور هر نوع شلوغی ساعاتی را خوش بگذرانید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید.در این پارک آبی انواع وسایل بازی برای بزرگسالان و کودکان در نظر گرفته شده است.
ساعت کاری پارک آبی فانتازیا تور تایلند همه روزه از ساعت 10:30 تا 20:30 به روی عموم باز بوده و هزینه ی ورودی برای هر فردی 200 بات می باشد.
 
 
3. پارک آبی پورورو :
پارک آبی پورورو یکی از بهترین پارک های آبی تایلند نزد کودکان می باشد که با وسایل بازی مطمئن و تمیزی آب حرف اول را در تایلند می زند به همین دلیل می توانید با خیال راحت بنشینید و در صورت تمایل کدکانتان را همراهی کنید.
ساعت کاری این مجموعه همه روزه از ساعت 10:30 تا 19 می باشد ، همچنین هزینه ی ورودی کودک 280 بات و بزرگسالان 400 بات می باشد.

نظرات مردم درباره بهترین پارک های آبی تایلند

مریم سلیمانی 14 آبان 96
3
مطلبتون در مورد بهترین پارک های آبی تایلند عالی بود لایک
کمند قاسمی 14 آبان 96
0
به نظر من همه ی پارک های تایلند بهترین پارک های آبی تایلند به حساب میاد
درج نظر