تفریحات پر طرفدار گرجستان

این روز های سفر های گرجستان در میان مردم نسبت به گذشته به خصوص ایران رواج پیدا کرده است که همه ای این بی دلیل هم نمی باشد ، این کشور با شهر ها دیدنی و همچنین تاریخ غنی ، جاذبه های گردشگری متعدد و همچنین تفریحات زیاد می باشد به همین خاطر می خواهیم گرشدگران عزیز لحظه آخر را با چندین تفریحات پر طرفدار گرجستان بیش تر آشنا کنیم تا بتوانند سفری خوب و کاملی را پیش رو داشته باشند.
 
 
بالن سواری در گرجستان :
اگر در تمام مدت سفرتان گرجستان را گشته باشید بالن سواری بر فراز آسمان و بازدید این کشور زیبا سفرتان را تکمیل خواهید کرد با سوار شدن این بالن ها می توانید با سرعت کم و از بالا تمامی زیبایی های جا افتاده از این کشور را ببینید و لذت ببرید و در عین حال یکی از تفریحات پر طرفدار گرجستان را تجربه کنید.
این بالن ها ظرفیت تعداد 2 الی 24 نفر را داردند پس می توانید ایت تجربه به یاد ماندنی را همراه خانواده و دوستانتان با یکدیگر به وجود و عکس های بی نظیری را در این مدت ثبت نمایید.
گردشگران تور گرجستان توجه داشته باشند که بالن سواری در مناطق به دور از شلوغی انجام می پذیرد و شما می توانید به صورت معمولی و VIP بالن سواری کنید.
 
 
یکی از تفریحات پر طرفدار گرجستان ،  موتور بین المللی روستاوی می باشد که به تازگی با کوشش سخت تاجر معروف و راننده فرمول 1 به نام شوتا آبخازو در نزدیکی شهر تفلیس ساخته شده است و علاقه مندان زیادی را را سمت خود جذب کرده است.در این مجموعه تفریحی چند منظوره علاوه بر برگزاری مسابقات جهانی و معتبر کلاس ها یآموزشی متعددی هم برای علاقه مندان به هیجان  سرعت برگزار می گردد.
در پارک موتور بین المللی در تفلیس می توانید به بهترین نحو فعالیت های موتور سواری ، ماشین سواری ، کارتینگ و سوار ماشین های مسابقه ای شوید و از راهنمایی ها و آموزش های مربیان حرفه ای  نهایت استفاده هیجان و لذت را در این مجموعه تجربه نمایید.
 
 
پیست اسکی باکوریانی در منطقه سامتسخه و در شهر بورجومی تور گرجستان با مسیر 17 کیلومتری واقع شده است که دارای 14 بالابر مانند تله کابین ، تله سیژ نیز می باشد.جالب است بدانید پیست اسکی باکوریانی حدود تعداد 12288 نفر را در ساعت می تواند جا به جا کند. این پیست اسکی در ارتفاعی بین 1740 و 2672 متر قرار گرفته است و امروزه از تفریحات پر طرفدار گرجستان به شمار می رود.
پیست اسکی باکوریانی با ارتفاع 1700 متری از سطح دریا در قسمت شمالی دامنه های کوه تریالتی و همچنین با فاصله 180 کیلومتری در ناحیه شمال شهر تفلیس واقع گردیده است.گردشگران و علاقه مندان به اسکی و اسنوبرد توجه داشته باشند 4 الی 5 ماه این پیست اسکی مناسب ( اواسط دسامبر تا اواسط آوریل) و محل مناسبی برای کوددکان برای جذب ورزش اسکی است.
 
 
پارک وک گرجستان :
پارک وک بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1945 در منطقه توریستی وک در خیابان چاوچاداز واقع در تفلیس به مساحت 200 هکتار طراحی و افتتاح شد ه امروزه به یکی از تفریحات پر طرفدار گرجستان تبدیل شده است. از ویژگی های جالب وک می توان به پله های متعددی که در بخش شمالی پارک قرار دارد اشاره کرده که پس از اتمام به مجسمه مادر می رسد. همچنین این پارک با یک استخر دایره ای شکل بزرگ به همراه فواره های بلند آب درست در قسمت ورودی پارک تزیین شده است.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما