جشنواره گل کوکنهوف هلند

📅 بروزرسانی : ۵ مهر ۱۳۹۶ بازدید : 622
هلند کشوری کوچک در قسمت شمال غربی اروپا می باشد و پایتخت آن آمستردام نام دارد. جشنواره گل کوکنهوف هلند همه ساله در ماه بهار به مدت دو ماه به روی عموم باز می گردد تا از زیبایی گل های رنگارنگ جشنواره گل کوکنهوف هلند نهایت لذت را ببرند ، این جشنواره لاله به عنوان بزرگ ترین جشنواره گل لاله در جهان شناخته شده است در ادامه مطلب بیش تر آشنا خواهید شد. جشنواره گل کوکنهوف هلند یکی از مشهور ترین جشنواره های جهان به شمار می رود که در فصل بهار گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کن به گونه ای که دلیل سفر بسیاری از گردشگران بازدید از بزرگ ترین جشنواره گل لاله ی دنیا می باشد.همچنین باغ گل کوکنهوف از معروف ترین باغ گل های دنیا و برترین پارک هلند به شمار می رود. این جشنواره همه ساله در فصل بهار در مدت دو ماه در قسمت جنوب شهر هلند و در شهر کوچک لیسه برگزار می گردد تا بازدید کنندگان بتوانند انواع گل های لاله ، زعفران ، گل های پیاز دار هلندی و گل نرگس را به نمایش بگذارنند.این جشنوراه یکی از تفریحات و جاذبه های گردشگری خوب کشور هلند می باشد که به همه ی گردشگران تور هلند که به گل و گیاه و طبیعت علاقه مند هستند پیشنهاد می شود تا بتوانند یک سفر یک روز از پایتخت هلند به این شهر کوچک و دیدنی داشته باشند.
 
 
جشنواره گل کوکنهوف هلند
 
در هر سال حدود 7 میلیون پیاز گل در این باغ وسیع 80 هکتاری کاشته می شود که بعضی از گل های خاص و جالب در غرفه های سرپوشیده نگهداری می شود در این جشنواره می توانید انواع گل لاله های هلندی را با هر رنگه که فکرش را می کنید شاهده نمایید بسیاری از گردشگران تور هلند بر این باورند که با بازدید از این باغ گل می توانید هلند واقعی را بشناسید.جالب تر از هر چیزی ، کاشت گل های این مجموعه تماما با دست کاشته و بدون استفاده از ماشین آلات نیز انجام می شود. به جز ورودی این باغ بخش های مختلفی نظیر میوه ، نوشیدنی و همچنین نیمکت های برای نشستن بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است و همچنین در مرکز این باغ گلخانه ای بزرگ به نام شاهزاده ویلهم الکساندر وجود دارد و در این قسمت رستوران نسبتا کوچکی ساخته شده است که می توانید انواع غذا های اروپایی و سنتی را نوش جان کنید. برای بازدید از این باغ در بازه زمانی ماه مارس تا مه باز می باشد که از ساعت 8 الی 20 باز است که در همان جا می توانید بلیت را تهیه نمایید و همچنین لازم به ذکر است که تا ساعت 6 بلیت را ین باغ را می توانید خریداری نمایید.
 

بهترین جاذبه های گردشگری هلند - شما میتوانید برای دیدن بهترین و زیبا ترین جاذبه های کشور هلند بر روی لینک کلیک کنید.

 

تصاویر جشنواره گل کوکنهوف هلند

 
جشنواره گل کوکنهوف هلند
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/news/13091-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%AF%D9%84-%DA%A9%D9%88%DA%A9%D9%86%D9%87%D9%88%D9%81-%D9%87%D9%84%D9%86%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به جشنواره گل کوکنهوف هلند