امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهر سیغنانی گرجستان

شهر سیغنانی گرجستان

یکی از راه های شناخت سبک زندگی مردم گرجستان سفر های چند روزه به شهر های کوچک این کشور می باشد.در این قسمت شما را با شهر سیغنانی گرجستان آشنا خواهیم کرد. شهر سیغنانی گرجستان یکی از شهر های کوچک گرجستان می باشد که زیر انبوهی از درختان پنهان شده است.این شهر کوچک با 3000 نفر جمعیت در قسمت شرق گرجستان نیز می باشد.این شهر یک پیشنهاد خوب و ایده آل برای سفری آرامش بخش مناسب است.
 
 
تمامی خانه ها ، کلیسا های این شهر به صورت قدیمی و سنتی وجود دارد گویا از سال های بسیار دور این شهر منجمد و بدن هیچ آسیبی باقی مانده است که به خاطر سبک متفاوتش از دیگر شهر های توریستی متمایز و پیشنهاد منحصر به فردی برای مسافرت می باشد.
بافت تاریخی و شهر سیغنانی گرجستان به گونه ای ترمیم و حفظ شده است که انگار نه انگار آسیبی دیده است و به همان شکل اولیه باقی مانده ، حتی سنگفرش های روستا با ظرافت خاصی ترمیم شده است.به طور کلی معماری و سبک ساخت شهر سیغنانی گرجستان نشان دهنده ی معماری گرجستان و سبک زندگی آنان نیز می باشد.مسافران می توانند در ارتفاع 790 متری این شهر قرار گیرند و کوه قفقاز و دره الازانی را مشاهده و از طبیعت بکر آن نهایت لذت را ببرند.اگر قصد سفر یه این شهر را داید پیشنهاد می کنیم چند روزی در سیغانی اقامت داشته باشید. جالب است بدانید همانند شهر قدیمی مردم شهر از طریق فعالیت های محلی امرار معاش می کنند که از این فعالیت ها می توان به تهیه شراب و فرش های دست بافت سنتی تور گرجستان اشاره کرد.
 
 
اگر قصد اقامت در شهر سیغانی را دارید می توانید در هتل kabadoni  اقامت داشته باشید که در مرکز شهر واقع شده است.این هتل با سبک مدرن ساخته شده و امکانات ویژه ای را در اختیار مسافرین خود قرار می دهد.یکی از ویژه گی های منحصر به فرد این هتل ، اتاق های آن می باشد که می توانید کوهستان قفقاز و دره الازانی را مشاهده نمایید.

نظرات مردم درباره شهر سیغنانی گرجستان

بهرنگ 14 آبان 97
3
شهر سیغنانی گرجستان هتل های خوبیم داره ؟
درج نظر