اطلاعات تماس هتل حافظ

آدرس هتل حافظ

مشهد، خیابان خسروی نو، نبش اندرزگو۱۴

موقعیت مکانی هتل حافظ روی نقشه

حافظ

| Hafez

امکانات هتل حافظ

بازدید: 102
رستوران
آسانسور
نت در اتاق
نت در لابی
اتاق ورزش
تاکسی سرویس
لابی
نمازخانه
شهر مشهد به دلیل این که هم شهری زیارتی می باشد و هم سیاحتی، سالانه گردشگران زیادی را ازسراسر دنیا با هتل های خود پذیرا می باشد. یکی از این هتل ها، هتل حافظ است که در دسته بندی هتل های تک ستاره ی شیک قرار دارد.
هتل حافظ در مجاورت حرم با شکوه امام هشتم قرار دارد که همین امر موجب محبوبیت آن گشته و توریست ها می توانند به راحتی و در طی چهار دقیقه، هر زمانی از روز و شب که تمایل داشتند برای زیارت و اقامه نماز به حرم بروند.
با وجود این که هتل حافظ در زمره هتل های قدیمی شهر مشهد قرار می گیرد ولی به دلیل این که در سال 1393 مورد مرمت قرار گرفته بسیار تمیز و آراسته می باشد که گردشگران تور مشهد می توانند اقامت دلپذیری را در آن تجربه کنند.
هتل حافظ امکاناتی از قبیل رستوران، نمازخانه، اینترنت رایگان، لابی، آسانسور دارد که برای گردشگران تور مشهد در نظر گرفته شده است. هتل حافظ دارای اتاق های 2 تخته، 3 تخته و 4 تخته می باشد که توریست های تور داخلی می توانند از اتاق هایی که رو به بارگاه مطهر است بهره ببرند و آن ها را برای اقامت برگزینند. اتاق های هتل حافظ هم به سرویس بهداشتی ایرانی و هم به سرویس فرنگی مجهز است که توریست های تور مشهد می توانند از آن ها استفاده کنند. کارکنان هتل حافظ آموزش دیده و خوش رفتار هستند و با سعه صدر از زائرین و میهمانان حضرت پذیرایی به عمل می آورند. اتاق های 2 تخته هتل حافظ دارای یک تخت دبل می باشد که صبحانه و ناهار و شام نیز به صورت سلف سرویس ارائه می دهد. اتاق های 3 تخته هتل حافظ دارای 1 تخت دبل و 1 تخت سینگل بوده و اتاق های 4 تخته هتل حافظ 1 تخت دبل و 2 تخت سینگل دارد.

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 101 کاربران به هتل حافظ