هتل شایلی

امتیاز 4.5 از 5 | از 104 کاربر
هتل شایلی در کیش
لابی هتل
لابی هتل
اتاق های هتل
اتاق ها
اتاق ها
امکانات هتل شایلی تصاویر بیشتر

امکانات هتل شایلی

پذیرش
اطفاء حریق
تهویه هوا
نظافت اتاق
رستوران
نمازخانه
چایخانه
آسانسور
اعلام حریق
حمل چمدان
نظافت اتاق
اتاق سیگار
لابی
کافی شاپ
خدمات پزشکی
تهیه بلیط
امکانات ویژه معلولین

هتل شایلی (Shaili) یکی از هتل های داخلی است که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در کیش انتخاب می کنند. هتل شایلی هتلی 3 ستاره در کیش است و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب است.

شایلی
کیش در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، است. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور کیش را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با کیش به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (شایلی) را انتخاب نمایید. کیش دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه است که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.
تورهای مرتبط

متاسفانه در حال حاضر در این مسیر تور فعالی وجود ندارد

نظرات کاربران

  • میلاد جیریایی میلاد جیریایی 1398/10/11
    20 نفر پسندیدند
    ما چون نمیخواستم برای هتل هزینه زیادی کنیم قبل از سفر چند تا هتل رو بررسی کردیم تصمیم گرفتیم که هتل شایلی رو رزرو کنیم این هتل تقریبا با مرکز شهر فاصله کمی داره و این هتل چند نکته مثبت دیگه هم داره...اول این که نزدیک به اسکله تفریحی و مراکز خرید هست. نزدیک هتل وسایل عمومی در دسترس هست... رسیدگی پرسنل و تمیزی اتاق ها بسیار عالی بود. ر آخر نسبت به هزینه ای که برای یه هتل 3 ستاره می کنید امکانات خوبی رو ارائه میده.