هتل Hotel Green Point

هتل Green Point (گرین پوینت) یکی از هتل های گرجستان می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در تفلیس انتخاب می کنند. هتل Green Point هتلی 4 ستاره در تفلیس می باشد و با توجه به 4 ستاره بودن این هتل می توانید اقامتی با امکانات تقریبا خوب را داشته باشید. از جمله امکانات این هتل می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب، رستوران و کافی شاپ، اتاق های زیبا، امکانات تفریحی، نظافت روزانه، برخورد مناسب پرسنل، حمل بار، پذیرش 18 ساعته، اینترنت پر سرعت در اتاق، کمد و قفسه کافی در اتاق، لاندری و خدمات 24 ساعته اتاق اشاره نمود. به طور کلی انتخاب هتل نام برده شده می تواند اقامت خوبی را برای شما به ارمغان آورد.

Green Point
تفلیس در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور تفلیس را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با تفلیس به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Green Point) را انتخاب نمایید. تفلیس دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

موقعیت مکانی هتل Hotel Green Point روی نقشه

آدرس هتل Hotel Green Point

Udabno Monasteri Street 20, 0159 Tbilisi City, Georgia

امکانات هتل Hotel Green Point

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق
حمل چمدان
نت در اتاق
تاکسی سرویس
کافی شاپ
اتاق ماساژ
استخر
جکوزی
اتاق چمدان
بدنسازی
فروشگاه
سونا
آسانسور
زمین بازی

نظرات کاربران برای هتل Hotel Green Point

تارا 8 آبان 98
4
ما قصد داشتیم برای عید نوروز پارسال بریم تفلیس ولی هیچ هتلی رو مد نظر نداشتیم، از طرفی نمیخواستیم که هزینه زیادی داشته باشه برامون همینجوری که داشتم دنبال هتل می گشتم با این هتل مواجه شدم و بررسی هایی که کردم و عکس هایی که ازش دیدم، مجاب شدم که همین هتلو انتخاب کنم برای سفرمون، به نظرم انتخابم درست بود و کلی ام راضی بودیم ازش. هم امکانات خوبی داشت و هم اینکه فاصله مناسبی از مکان های مهم شهر داشت. بهتون پیشنهاد می کنم این هتلو برای سفرتون انتخاب کنید.
;
درج نظر

هتل های محبوب تفلیس

هتل های لوکس تفلیس

هتل های ارزان تفلیس