هتل Hotel Penang Hill Lodge

هتل Penang Hill Lodge در یکی از مناطق توریستی و با دسترسی آسان در شهر پنانگ کشور مالزی واقع شده است که نمای ظاهری آن بیشتر شبیه به یک هتل آپارتمان است. از امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، کافی شاپ، اجاره دوچرخه، فضای نشستن در باغ، فاکس و فتوکپی(غیر رایگان)، تهویه مطبوع اجاره اتومبیل، منطقه ساحلی و اتاق های خانواده اشاره کرد.
خدمات هتل Penang Hill Lodge شامل: تمیز کردن روزانه اتاق ها، تسلط پرسنل به زبان های انگلیسی، مالزیایی و چینی، سرویس شاتل(غیر رایگان) و ذخیره سازی چمدان می باشد.
متاسفانه این اقامتگاه فاقد امکاناتی مانند استخر، سالن بدنسازی و مرکز ماساژ می باشد هم چنین خدماتی مانند پذیرش 24 ساعته، خدمات تبدیل ارز، میز تور و خدمات بلیط را نیز ارائه نمی دهد.
انواع اتاق هایی که می توانید برای اقامت خود انتخاب کنید: 
*اتاق دو نفره استاندارد با امکاناتی مانند عایق صوتی، یک تخت دو نفره، ورودی خصوصی، حمام خصوصی، منطقه ناهار خوری در فضای باز، تهویه مطبوع و تلویزیون که در اختیار  مسافران محترم تور پنانگ قرار می گیرد. 
*اتاق مهمان عالی که دارای یک تخت دو نفره بزرگ، عایق صوتی، چایی ساز، میز کار، کمد لباس و امکانات اتو می باشد.
*اتاق های چهر نفره که امکاناتی مانند: دو تخت دو نفره دو طبقه، حمام خصوصی، تلویزیون، عایق صوتی، مبلمان فضای باز و ناهار خوری در فضای باز را پوشش می دهد.
جاذبه هایی که در اطراف مسافران تور پنانگ ساکن در این هتل وجود خواهد داشت شامل: میدان پنانگ تایمز در حدود 3.5 کیلومتری، گارنی پلازا در فاصله نزدیک به 5 کیلومتری و معبد کیک لک سی در فاصله دو کیلومتری از هتل می شود.
فاصله فرودگاه بین المللی پنانگ تا این اقامتگاه نزدیک به 12.5 کیلومتر خواهد بود.
آدرس: 554L, Jalan Air Itam, Taman Padang Tembak, 11500 Ayer Itam, Pulau Pinang, Malaysia
شماره تماس: +60 12-475 1070

آدرس هتل 554L, Jalan Air Itam, Taman Padang Tembak, 11500 Ayer Itam, Pulau Pinang, Malaysia

: Penang Hill Lodge

امکانات hotel Penang Hill Lodge

پارکینگ
کافی شاپ
نت در لابی
کافی نت
لابی
درج نظر

هتل های محبوب پنانگ

هتل های لوکس پنانگ

هتل های ارزان پنانگ

درخواست رزرو