Hotel Sardur

یکی از هتل های رده متوسطی که در شهر وان وجود دارد و نسبت به امکانات و خدماتی که ارائه می دهد به صرفه می باشد " هتل Sardur" نام دارد. این هتل تازه تاسیس در یکی از خیابان های اصلی شهر قرار دارد که دسترسی مناسبی را ایجاد کرده است. هتل Sardur در سال 2010 بنا شده است.
48 اتاق مجزا در هتل Sardur وجود دارد که گردشگران تور وان می توانند اقامتی خوب و خوش را در آن تجربه کنند. امکاناتی که در اتاق ها به صورت مشترک وجود دارند عبارت اند از:
اینترنت رایگان، قهوه ساز، چای ساز، تهویه مناسب، تلویزیون صفحه تخت، صبحانه، صندوق امانات، سشوار، تخت های استاندارد، کمد لباس، یخچال و لوازم بهداشتی. پنجره اتاق ها نور بسیار خوبی را به فضا می بخشد.
هتل Sardur امکانات خوبی نظیر: پذیرش شبانه روزی، خدمات تور، صرافی، پارکینگ، اینترنت رایگان، رستوران، اتاق های سیگاری، اتوکشی، تهیه بلیط، حمام آبگرم، اتاق های خانوادگی، خشکشویی، میز مخصوص سرو نوشیدنی، اجرای موزیک زنده، صندوق امانات، خدمات کفاشی، محل های مخصوص سیگار کشیدن، کرایه اتومبیل، کافی نت، لابی و کارکنان ماهر دارد که گردشگران تور وان می توانند مورد استفاده قرار دهند. رستوران هتل در طبقه انتهایی قرار دارد و منظره ای زیبا و تماشایی از شهر را به نمایش می گذارد.
کارکنان هتل به زبان های انگلیسی و ترکی تسلط دارند و از این طریق با مسافران تور ترکیه ارتباط برقرار می کنند.
برخی از مکان هایی که در اطراف هتل Sardur وجود دارند، عبارت اند از:
-تئاتر وان 12 دقیقه
-دریاچه وان 40 دقیقه
-موزه وان 2.2 کیلومتر
-کلیسای سون 10 کیلومتر
-ایستگاه اتوبوس 2.9 کیلومتر
-قلعه وان 5 کیلومتر
-ورزشگاه آتاتورک 1 کیلومتر
-مسجد زیبای وان 13 دقیقه
-فرودگاه وان 28 کیلومتر 
آدرس هتل مشخص نیست

: Sardur

امکانات hotel Sardur

رستوران
پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
لابی
گاو صندوق
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های محبوب وان

هتل های لوکس وان

هتل های ارزان وان

درخواست رزرو
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما