هتل Hotel Green Glass

هتل Green Glass از هتل های 3 ستاره باتومی است که در خیابان Vakhtang Gorgasali واقع شده و طبق نظر گردشگرانی که قبلا در این هتل اقامت داشتند، هتل Green Glass مناسب گردشگرانی می باشد که به صورت دن نفره به باتومی سفر کرده و در کنار آن، گردشگران از هزینه پرداختی، کیفیت خدمات و امکانات ارائه شده و برخورد کارکنان راضی بودند.

به لطف موقعیت هتل، گردشگران تور باتومی با اقامت در هتل Green Glass چشم انداز زیبایی از شهر خواهند داشت. اتاق ها دارای بالکن بوده و بخاطر وجود سیستم های اعلام حریق، گردشگران جهت استعمال انواع دخانیات می بایست به آنجا مراجعه کنند.

تمامی اتاق ها از امکاناتی مانند سیستم های سرمایشی، گرمایشی، صندوق امانات، یخچال کوچک، سرویس های بهداشتی و حمام برخوردارند و گردشگران می توانند از خدمات زنگ بیداری، نظافت روزانه اتاق ها و روم سرویس 24 ساعته به صورت رایگان برخوردار شوند اما جهت استفاده از خدمات لاندری می بایست هزینه جداگانه پرداخت شود.

گردشگران می توانند سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شما را در هتل Green Glass میل کنند. وعده صبحانه به صورت رایگان سرو شده و گردشگران می توانند وعده صبحانه را در اتاق ها نیز سفارش دهند. دو وعده ناهار و شام شامل انواع غذاهای دریایی، محلی، اروپایی و بین المللی می باشد و گردشگران از کیفیت غذاهای سرو شده بسیار راضی بودند.

در کنار رستوران، کافی شاپ هتل قرار دارد که انواع نوشیدنی ها را برای گردشگران سرو می کند. لازم به ذکر است تمامی نوشیدنی ها به صورت رایگان سرو می شود اما برخی از نوشیدنی های بین المللی دارای هزینه جداگانه هستند.

گردشگران در تمامی نقاط هتل به اینترنت پرسرعت بی سیم که به صورت رایگان ارائه می شود دسترسی خواهند داشت و افرادی که وسایل نقلیه شخصی دارند هم می توانند از خدمات پارکینگ اختصاصی هتل نیز به صورت رایگان برخوردار شوند.

در ادامه گردشگران تور باتومی که هتل Green Glass را در سفر به این شهر جهت اقامت انتخاب کردند خوب است با فاصله هتل تا برخی از نقاط شهر آشنا شوند:

400 متر تا موزه مردم شناسی باتومی.

500 متر تا دلفیناریوم.

1 کیلومتر تا صومعه سرای مادر مقدس.

1.1 کیلومتر تا میدان اروپا.

1.2 کیلومتر تا Medea Monument.

1.3 کیلومتر تا The Neptun Fountain و Colonnades.

1.4 کیلومتر تا Piazza.

1.5 کیلومتر تا مسجد باتومی.

همچنین فاصله هتل Green Glass تا فرودگاه بین المللی باتومی 4.3 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی Kutaisi 92.6 کیلومتر می باشد.

آدرس هتل Vakhtang Gorgasali Street 121, 6010 Batumi, Georgia

: Green Glass

امکانات hotel Green Glass

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
نت در لابی
فروشگاه
فضای سبز
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
آمفی تأتر
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو