هتل Hotel Grand Milan

هتل Grand Milan (گرند میلان) یکی از هتل های ترکیه می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در استانبول انتخاب می کنند. هتل Grand Milan هتلی 3 ستاره در استانبول می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

Grand Milan
استانبول در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور استانبول را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با استانبول به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Grand Milan) را انتخاب نمایید. استانبول دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

تصاویر هتل Hotel Grand Milan

موقعیت مکانی هتل Hotel Grand Milan روی نقشه

آدرس هتل Hotel Grand Milan

Katip Kasım, Langa Hisarı Cd. No:44, 34130 Fatih/İstanbul, Turkey

امکانات هتل Hotel Grand Milan

نت در اتاق
ورود پت
نت در لابی
پارکینگ
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
رستوران
لابی
گاو صندوق
پذیرش
نظافت اتاق
اسنک بار
تهویه هوا
بیزینس سنتر
;
درج نظر

سوالات متداول گرند میلان

آدرس دقیق هتل گرند میلان در شهر استانبول؟

این هتل در منطقه فاتح استانبول و در محله کوچکی به نام Katip Kasım قرار دارد، این محله درست در جوار محله معروف آکسارای واقع شده که اطراف آن بسیاری از جاذبه های تاریخی و مراکز خرید استانبول قرار دارد. آدرس دقیق این هتل نیز به شرح زیر است: Katip Kasım, Langa Hisarı Cd. No:44, 34130 Fatih/İstanbul, Turkey


در هتل گرند میلان چه امکاناتی به مسافران ارائه می شود؟

اینترنت وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی رایگان، لابی، اتاق جلسه و ملاقات، روم سرویس، نظافت روزانه و غیره از جمله امکانات این هتل می باشد.


هزینه اقامت در هتل گرند میلان استانبول چقدر است؟

هزینه هر شب اقامت در این هتل برای هر نفر در یک اتاق دو تخته بین 200 الی 300 هزار تومان می باشد.


هتل گرند میلان تا میدان تقسیم و فرودگاه استانبول چقدر فاصله دارد؟

این هتل در فاصله 7 کیلومتری میدان تقسیم استانبول واقع شده و تا فرودگاه آتاتورک استانبول نیز حدود 14 کیلومتر فاصله دارد.


هتل های قابل رزرو استانبول

هتل های محبوب استانبول

هتل های لوکس استانبول

هتل های ارزان استانبول