اطلاعات تماس هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

آدرس هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

213Moo10, Pattaya 2nd Road, Nongprue, 20260 Pattaya Central, Thailand

موقعیت مکانی هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya روی نقشه

هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

| ولکام پلازا پاتایا

امکانات هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

پذیرش
نظافت اتاق
لابی
خدمات اتاق
رستوران
کرایه خودرو
اعلام حریق
اطفاء حریق
حمل چمدان

هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya (ولکام پلازا پاتایا) یکی از هتل های تایلند می باشد که سالانه تعدادی از گردشگران این هتل را برای اقامت خود در پاتایا انتخاب می کنند. هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya هتلی 3 ستاره در پاتایا می باشد و با توجه به 3 ستاره بودن این هتل می توانید اقامت معمولی و ساده در این هتل داشته باشید. از جمله امکانات هتل نام برده شده می توان به رستوران، پذیرش مناسب، برخورد مناسب کارکنان، حمل وسایل، مبلمان، اینترنت، روم سرویس، لاندری، سرویس دهی اتاق ها و تلویزیون اشاره کرد. انتخاب این هتل برای افرادی که به دنبال اقامتی با امکانات معمولی اند مناسب می باشد.

Welcome Plaza Hotel Pattaya
پاتایا در اکثر نقاط خود دارای اغلب ویژگی های منطقه ای برای جذب افرادی که به دنبال مقاصد مختلف تفریحی-سرگرمی، فرهنگی، تاریخی، و تجاری-بازرگانی هستند، می باشد. همین امر موجب شده سالانه گردشگران بسیاری تور پاتایا را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. اگر شما نیز قصد سفر با پاتایا به این منطقه را دارید می توانید برای اقامت خود هتل (Welcome Plaza Hotel Pattaya) را انتخاب نمایید. پاتایا دارای انواع جاذبه های طبیعی، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

نظرات کاربران برای هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya

ناصرعرب آبان 1400
ازنظرموقعیت مکانی این هتل عالی هستش . استخربسیارخوبی درپشت هتل دارد. چندسالی هستش یک هندی هتل راخریده است به این خاطر صبحانه افتضاح وسایل داخل اتاقها کهنه ومستعمل و تعدادزیادتوریست هندی و سروصدای زیاد وکارهای غیرقابل تحمل هندیهاباعث سلب آرامش می شود . درخیابان دوم و نزدیک چهارراه بالای واکینگ استریت واقع می باشد به رستورانهای ایرانی البرز و نایب و ایرانیان و واکینگ استریت بسیارنزدیک میباشد
امتیاز 3 از 5 | از بین 102 کاربران به هتل Welcome Plaza Hotel Pattaya