هتل Hotel Albora

در سایت لحظه آخر هتل های زیادی معرفی گشته که می توانید اطلاعات کاملی از آن ها به دست آورید و آن ها را برای سفر خود انتخاب نمایید. یکی از هتل هایی که در این بخش قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم " Hotel Albora" می باشد.
Hotel Albora در فاصله حدود 880 متری از مرکز شهر و در منطقه ای پر تردد واقع شده است. وسایل حمل و نقل عمومی در نزدیکی هتل قرار دارد که گردشگران تور کوش آداسی به راحتی می توانند از آن ها بهره برده و به هر مکانی از شهر بروند. Hotel Albora در سال 2009 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت. این هتل 3 ستاره مجهز به امکاناتی نظیر: رستوران، پذیرش شبانه روزی، خدمات خانه داری، خدمات ماساژ، حمام ترکی، صرافی، استخر روباز، سونا، ایوان حمام آفتاب و غیره می باشد که گردشگران تور کوش آداسی می توانند از آن ها بهره ببرند. رستوران هتل چشم انداز بسیار زیبایی از دریای اژه را نمایان می کند که گردشگران تور ترکیه می توانند در این فضای دل انگیز غذاهایی لذیذ میل کنند و لذت ببرند. منوی این رستوران را انواع غذاهای بومی و بین المللی تشکیل می دهد که غذاها با کیفیتی مطلوب طبخ می شوند.
Hotel Albora دارای 50 اتاق می باشد که تمامی آن ها مجهز به امکاناتی نظیر: حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تلفن، تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز، تهویه مطلوب، لوازم بهداشتی، تلویزیون صفحه تخت و کمد بوده که اقامت بهتری را برای میهمانان میسر می کند.
فاصله Hotel Albora از مکان های گردشگری شهر بسیار مناسب بوده و بندر کروز در فاصله 15 دقیقه و باشگاه ساحلی در فاصله 5 دقیقه ای از آن قرار دارد. شما گردشگران می توانید اقامتی خوب و نسبتا مقرون به صرفه در هتل آلبورا داشته باشید. 

وب سایت : http://hotelalbora.com

آدرس هتل Güvercin Adasi Caddesi, 09400 Kuşadası, Türkiye

: Albora

امکانات hotel Albora

رستوران
خدمات اتاق
استخر
سونا
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های قابل رزرو کوش آداسی

هتل های محبوب کوش آداسی

هتل های لوکس کوش آداسی

هتل های ارزان کوش آداسی

درخواست رزرو