هتل Ozgun Apart Hotel

اگر قصد دارید تا در سفر به کوش آداسی، در اقامتگاهی با امکانات و خدمات مناسب اقامت داشته باشید که در کنار آن، هزینه معقولی هم برای هرشب اقامت پرداخت کنید، Ozgun Apart Hotel می تواند انتخاب مناسبی باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی Ozgun Apart Hotel بپردازیم.

Ozgun Apart Hotel در خیابان Kadinlar Denizi mahallesi Yasar Dogu sokak واقع شده است که به موجب آن، گردشگرانی که قصد اقامت در این هتل را دارند می توانند دسترسی مناسبی به اکثر جاذبه های گردشگری کوش آداسی مانند ساحل جید، بازار بزرگ کوش آداسی، کوش آداسی مارینا، پارک آبی آدالند، خانه مادر ماری و غیره داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است این هتل تا ایستگاه اتوبوس شهر فاصله کمی دارند تا به موجب آن، گردشگران تور کوش آداسی دسترسی راحتی به نقاط مختلف شهر داشته باشند.

گردشگران تور کوش آداسی برای اقامت در Ozgun Apart Hotel می بایست میانگین 40 الی 60 دلار برای هرشب اقامت پرداخت کنند که در کنار آن از خدمات مناسبی مانند روم سرویس 24 ساعته، سرویس اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها و غیره برخوردار شوند.

همچنین این هتل امکانات دیگری هم دارد که به ساحل اختصاصی، استخر روباز و 20 اتاق برای افراد غیر سیگاری می توان اشاره کرد. لازم به ذکر است این هتل تا فرودگاه های کوش آداسی 33، 50 و 77 کیلومتر فاصله دارد که به موجب آن، گردشگران می توانند از خدمات ترانسفر فرودگاهی نیز بهره مند شوند.

موقعیت مکانی هتل Ozgun Apart Hotel روی نقشه

آدرس هتل Ozgun Apart Hotel

Kadinlar Denizi mahallesi Yasar Dogu sokak No: 7, 09400 Kuşadası, Türkiye

امکانات هتل Ozgun Apart Hotel

رستوران
آسانسور
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
تاکسی سرویس
استخر
اعلام حریق
رستوران
لابی
;
درج نظر

هتل های قابل رزرو کوش آداسی

هتل های محبوب کوش آداسی

هتل های لوکس کوش آداسی

هتل های ارزان کوش آداسی