هتل Hotel Kusadasi Summer Apartments

شهر کوش آداسی یکی از پر گردشگرترین شهرهای ترکیه است که سالانه سیل عظیمی از گردشگران را پذیرا می باشد. در این شهر تعداد بی شماری هتل وجود دارد که جهانگردان می توانند بنا بر بودجه و شرایط خود هر یک را انتخاب کنند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با یکی از هتل های 2 ستاره این شهر که Kusadasi Summer Apartments نام دارد اطلاعاتی ارائه دهیم.
Kusadasi Summer Apartments موقعیت مکانی خوبی دارد که سبب شده تعداد زیادی از گردشگران تور کوش آدسی را مجاب کند تا آن را برای اقامت خود در این شهر انتخاب کنند.
فاصله هتل از ساحل تنها 1 کیلومتر است که میهمانان به راحتی می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. Kusadasi Summer Apartments دارای امکانات خوبی همانند: پذیرش شبانه روزی، بالکن، استخر، بوفه، رستوران، شاتل فرودگاهی با هزینه اضافه، پارکینگ، خدمات تور، امکانات سرگرمی برای کودکان، خدمات خانه داری و غیره می باشد. میهمانان هتل می توانند برای سرگرمی خود از استخر هتل بهره ببرند و فرزندانشان را به اتاق بازی مخصوص ببرند تا آن ها نیز شرایط بازی و لذت بردن را داشته باشند.
هتل Kusadasi Summer Apartments 10 اتاق را در خود جای داده که تمامی آن ها دارای امکانات خوبی مانند: آشپزخانه، تهویه مناسب، سیستم گرمایشی مطلوب، تراس، تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، ماشین لباسشویی، مبلمان، لوازم بهداشتی و یخچال دارند. اتاق های هتل در انواع مختلف اتاق های 2 خوابه، اتاق های 3 خوابه و اتاق های خانوادگی است که گردشگران تور کوش آداسی می توانند هر یک را رزو کنند و در آن ها اقامت خوب و خوشی داشته باشند.
فاصله حدودی هتل تابستان کوش آداسی از فرودگاه عدنان مندرس 70 کیلومتر و تا قلعه کوش آداسی 2 کیلومتر است. کارکنان هتل با رفتاری خوب و صمیمانه همواره پذیرای گردشگران تور ترکیه هستند. 

موقعیت مکانی هتل Hotel Kusadasi Summer Apartments روی نقشه

آدرس هتل Hotel Kusadasi Summer Apartments

Turkmen Mah. Osman Sari Sok. No:9/6 , 09400 Kusadası, Turkey

امکانات هتل Hotel Kusadasi Summer Apartments

رستوران
ترانسفر
خدمات اتاق
استخر
;
درج نظر

هتل های قابل رزرو کوش آداسی

هتل های محبوب کوش آداسی

هتل های لوکس کوش آداسی

هتل های ارزان کوش آداسی