اطلاعات تماس هتل Sevecen Hotel Ankara

آدرس هتل Sevecen Hotel Ankara

Talatpasa Bulvari No:112 Hamamonu- Altindag, 06240 Ankara, Turkey

موقعیت مکانی هتل Sevecen Hotel Ankara روی نقشه

هتل Sevecen Hotel Ankara

| سوسن آنکارا

امکانات هتل Sevecen Hotel Ankara

نت در اتاق
نت در لابی
لابی
Sevecen Hotel Ankara، یکی از معدود هتل هایی است که گردشگرانی که قصد اقامت در هتل های ارزان دارند را مورد هدف قرار گرفته است. Sevecen Hotel Ankara هتلی با حداقل امکانات رفاهی است که گردشگران می توانند برای اقامتی ارزان آن را انتخاب کنند.
آنکارا، پایتخت ترکیه، یکی از شهر های توریستی و مهم می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا از این شهر بازدید می کنند. برای ارائه خدمات و امکانات اقامتگاهی به بیش از 20 میلیون گردشگری که سالانه به آنکارا سفر می کنند، در این شهر هتل ها، ویلا ها و مهمان سرا های زیادی تاسیس شده است.. Sevecen Hotel Ankara یکی از هتل های محبوب این شهر است که در میان 106 هتل هم رده خود، رتبه 36 را دارد که نشان دهنده محبوبیت بالای آن در میان گردشگران تور آنکارا است.
Sevecen Hotel Ankara در بلوار تلت پاشا واقع در حاجت تپه آنکارا قرار دارد. این هتل، یکی از اقامتگاه های ارزان این شهر است و ارزان ترین اتاق آن، شبی تنها 26 دلار قیمت دارد. این هتل، بیش از 15 اتاق دارد که هر روز، نظافت های لازم توسط خدمتکاران هتل انجام می شود. یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی هایی که Sevecen Hotel Ankara دارد، ارائه اینترنت بی سیم رایگان است و گردشگران تور آنکارا همواره دسترسی به اینترنت با سرعت بالا را در اتاق های خود دارند.
موقعیت هتل ها، همواره مورد توجه گردشگران می باشد و این هتل، با قرار گیری در نزدیکی مرکز شهر، فاصله مناسبی با جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی آنکارا دارد. گردشگران تور آنکارا می توانند با پیاده روی میانگین 10 الی 20 دقیقه، به جاذبه هایی مانند موزه آناتولیان، مسجد جدید، موزه هنر آنکارا، مسجد حاجی بایرام، سیتادل آنکارا و غیره دسترسی داشته باشند.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 1 از 5 | از بین 100 کاربران به هتل Sevecen Hotel Ankara