هتل Hotel Ankara gold

Ankara gold یکی از معدود هتل های 3 ستاره شهر آنکارا است که امکاناتی مانند هتل 4 ستاره دارد. گردشگران تور آنکارا می توانند در Ankara gold با پرداخت مبلغ معقولی، از امکانات و خدمات مناسب برخوردار شوند.

آنکارا، پایتخت ترکیه، جزء قطب های مهم اقتصادی ترکیه است و میلیون ها گردشگر از آن بازدید می کنند. آنکارا برای ارائه خدمات اقامتی برای گردشگران تور آنکارا، هتل ها و اقامتگاه های زیادی دارد که بعضی از آن ها، خدمات و امکانات بیشتری نسبت به هم رده های خود دارند. یکی از این هتل ها، Ankara gold است.

Ankara gold در قلب شهر آنکارا و در یکی از بهترین مناطق این شهر واقع شده است که فاصله مناسبی تا جاذبه های گردشگری و خدمات حمل و نقل عمومی این شهر دارد بطوریکه فاصله ای 800 متری تا ایستگاه مترو دارد و گردشگران تور آنکارا می توانند توسط مترو، به نقاط مختلف شهر دسترسی داشته باشند. همچنین Ankara gold تا فرودگاه 30 کیلومتر فاصله دارد که به موجب آن، این هتل برای گردشگران تور آنکارا سرویس ترانسفر فرودگاهی نیز در نظر دیده است. 

گردشگرانی که قصد اقامت در Ankara gold را دارند، هنگام ورود به لابی هتل، با دکوراسیون و نمایی زیبا روبرو می شوند که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. Ankara gold در میان هتل های هم رده خود، یکی از کامل ترین منو های صبحانه را دارد و گردشگران، با تنوعی از غذاها روبرو می شوند. اتاق های این هتل، علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و شیکی که دارند، از امکانات مدرن در قسمت سرویس بهداشتی نیز برخوردار هستند. همچنین از دیگر امکانات این هتل به ارائه سرویس اینترنت بی سیم، روم سرویس، پارکینگ و اتاق سیگار ممنوع، میز سرو نوشیدنی های بین المللی  می توان اشاره کرد که باعث شده این هتل جزء ده هتل برتر 3 ستاره آنکارا باشد.

وب سایت : http://www.ankaragoldhotel.com

آدرس هتل Tunus Cad. Gufte Sok. Kavaklidere, 06000 Ankara, Turkey

: Ankara gold

امکانات hotel Ankara gold

پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
خدمات اتاق
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های قابل رزرو آنکارا

هتل های محبوب آنکارا

هتل های لوکس آنکارا

هتل های ارزان آنکارا

درخواست رزرو