Hotel Centara Pattaya


entara پاتایا خوابگاه در مرکز پاتایا، یک پیاده روی 15 دقیقه ای از پاتایا ساحل واقع شده است. این یک درایو 15 دقیقه از مرکز خرید مرکزی است، و یک شاتل رایگان به بازار ارائه شده است. رفت و آمد مکرر دارای یک استخر در فضای باز و یک مرکز تناسب اندام. اتاق مهمان مطبوع با تهیهی چای / قهوه، گاوصندوق شخصی و یک تلویزیون صفحه تخت نصب شده است. اتاق های بزرگ یک منطقه صندلی با مبل. حمام اختصاصی همراه با لوازم آرایش و وان حمام. خدمات لباس های شسته شده ارائه شده است. کرایه ماشین را می توان برای مهمانان که مایل به اکتشاف منطقه مرتب شده اند. روی سایت رستوران تایلندی و بین المللی است. رفت و آمد مکرر Centara پاتایا یک پیاده روی 10 دقیقه ای از Alchaza شب نمایش است.

وب سایت : http://www.centarahotelsresorts.com/centara/cpy

آدرس : 78/140Moo 9, Nongprue, Banglamung,, 20150 Pattaya Central, Thailand

به اشتراک گذاری این هتل
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این هتل با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای این هتل
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری