هتل Hotel Green Park Guest House Batumi

بسیاری از افرادی که قصد سفر به یکی از کشورهای نزدیک را دارند، کشور گرجستان را انتخاب می کنند و به شهر زیبای باتومی سفر می کنند. در این شهر هتل های متنوعی وجود دارد که در این میان، هتل آپارتمان های ارزان قیمت هم به چشم می خورد و یکی از آن ها هتل Green Park Guest House Batumi نام دارد.
این هتل آپارتمان تنها 5 دقیقه با ساحل دریای سیاه فاصله دارد  که گردشگران تور باتومی می توانند به راحتی به آن رفته و از تفریحات موجود در آن لذت ببرند. در این هتل امکاناتی همانند اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، اتاق های خانوادگی، اتاق های غیرسیگاری و پذیرش شبانه روزی وجود دارد که میهمانان می توانند از آن ها بهره ببرند. در اطراف هتل امکانات خوبی از قبیل رستوران های متنوع با ارائه انواع غذاهای بومی و بین المللی وجود دارد که میهمانان و گردشگران تور گرجستان می توانند از آن ها استفاده کنند و سفر لذت بخشی را برای خود بسازند. لازم به ذکر است که بگوییم طبق مقررات هتل، ورود حیوانات خانگی به داخل محوطه هتل ممنوع می باشد.
اتاق های هتل Green Park Guest House Batumi امکانات اولیه ای که برای اسکان موقت لازم باشد را دارد، این امکانات عبارت اند از: تلویزیون، تخت، تراس، تهویه مناسب، آشپزخانه و حمام اختصاصی. کم هزینه و ارزان بودن این اتاق ها سبب محبوب شدن آن نزد گردشگران تور باتومی گشته است. وقتی از پنجره هتل به بیرون نگاه می کنید، فضای سبز دل انگیزی قابل مشاهده بوده که هر انسانی را به وجد می آورد. حتی این امکان برای میهمانان وجود دارد که در این فضا به گشت و گذار بپردازند و از زیبایی های آن لذت ببرند.
این هتل رده متوسط در فاصله 7 کیلومتری از فرودگاه بین المللی باتومی و در فاصله 8 کیلومتری از ایستگاه قطار واقع شده است. 
آدرس هتل Rustaveli Avenue 21, 6000 Batumi, Georgia

: Green Park Guest House Batumi

امکانات hotel Green Park Guest House Batumi

پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو