هتل Hotel Global Hostel and Guest House Batumi

هزینه اقامت در هتل همواره یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر می باشد. از اینرو همواره گردشگران به دنبال اقامت در هتل هایی هستند که در ازای مبلغ مناسب، از امکانات و خدمات مناسبی برخوردار شوند. همواره به گردشگران توصیه شده در صورتیکه به صورت گروهی و چند نفره به شهری سفر می کنید، اقامت در هاستل ها می تواند بهترین گزینه جهت کاهش هزینه سفر باشد. هتل Global Hostel and Guest House Batumi یکی از بهترین هاستل های این شهر است که در ازای دریافت مبلغی بین 40 الی 80 لاری گرجستان، شرایط اقامتی مناسبی را ارائه می دهد. در این مطلب با ما همراه باشید تا با هتل Global Hostel and Guest House Batumi بیشتر آشنا شوید.

Global Hostel and Guest House Batumi در خیابان mazniashvili قرار دارد که به موجب آن، موزه باستان شناسی باتومی، برج الفبا، پارک معجزه، مجسمه های معروف علی و نینو، میدان اروپا، کلیسای مادر مقدس، پلازا و مسجد بزرگ باتومی در شعاع کمتر از یک کیلومتری هتل واقع شده اند و همچنین به دلیل اینکه ایستگاه مترو تا هتل فاصله کمی دارد، گردشگران تور باتومی می توانند به سایر مکان های شهر دسترسی داشته باشند.

از امکانات و خدماتی که این هاستل برای گردشگران ارائه می دهد می توان به اینترنت بی سیم پرسرعت در لابی و اتاق ها، سرگرمی دارت، روم سرویس و خدمات لاندری، صندوق امانات، تهیه بلیط مکان های دیدنی شهر، پارکینگ اختصاصی برای گردشگرانی که قصد استفاده از وسایل نقلیه شخصی دارند و اتاق هایی برای افراد غیرسیگاری و مجهز به سیستم های سرمایشی و گرمایشی مدرن.

همچنین گردشگران تور باتومی خوب است بدانید این هاستل مجهز به حیاطی بزرگ می باشد که لوازم کامل پیک نیک، باربکیو، میز ها و صندلی های مناسب در آن قرار داده شده است.

موقعیت مکانی هتل Hotel Global Hostel and Guest House Batumi روی نقشه

آدرس هتل Hotel Global Hostel and Guest House Batumi

Mazniashvili Street 54, 6000 Batumi, Georgia

امکانات هتل Hotel Global Hostel and Guest House Batumi

پارکینگ
نت در اتاق
فضای سبز
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
اعلام حریق
رستوران
گاو صندوق
آمفی تأتر
;
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی