هتل Hotel Mary s Apartment On Melashvili

هتل آپارتمان Mary s Apartment On Melashvili یکی از گزینه های خوب گردشگران و مسافران برای اقامت در سفر به باتومی می باشد. چرا که با در اختیار گذاشتن امکانات رفاهی خوب، هزینه نسبتا مناسبی را برای هر شب اقامت در اتاق های آن، در نظر گرفته است. هتل آپارتمان Mary s Apartment On Melashvili واحد های اقامتی خود را در یک نوع استاندارد به مسافران خود ارائه می کند که در ادامه شرح مختصری درباره اطلاعات این اتاق ها در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم:
اتاق های استاندارد آپارتمان همگی دارای ظرفیت چهار نفره بوده و شامل یک اتاق خواب و یک اتاق نشیمن هستند. اتاق خواب ها مجهز به یک تخت دو نفره بزرگ بوده و اتاق ها نشیمن دارای یک کاناپه تخت خوابشو هستند که در مجموع امکان اسکان چهار نفر بزرگسال را در اختیار مسافران تور باتومی قرار می دهند.
موقعیت مکانی و فاصله هتل آپارتمان تا برترین جاذبه های گردشگری باتومی
همچنین لازم به ذکر است که این هتل آپارتمان تا ساحل دریای سیاه حدود 7 دقیقه به صورت پیاده فاصله دارد.
امکانات عمومی هتل آپارتمان
یکی از معیار های گردشگران و مسافران برای انتخاب اقامتگاه بی شک امکاناتی است که آن اقامتگاه به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه مازاد در اختیار مسافران خود قرار می دهد. از این رو مسافران قبل از انتخاب هتل باید اطلاعاتی درباره امکانات موجود در آن هتل در اختیار داشته باشند. بدین منظور در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا از امکانات موجود در هتل آپارتمان ماریس آپارتمان آن ملاشویلی مطلع شوید: پارکینگ عمومی رایگان، اینترنت Wi-Fi، آشپزخانه مجهز (مجهز به یخچال، ماشین لباسشویی، سینک، کابینت و غیره)، حمام، وان، سرویس بهداشتی فرنگی، تلویزیون، مدیا پلیر، تلفن، پنکه، جا لباسی، اتو، خدمات ویژه معلولین و افراد ناتوان، تراس، کتری برقی، چای ساز یا قهوه ساز، منظره شهری، خدمات کرایه دوچرخه، سیستم تهویه مطبوع هوا، سیستم گرمایشی، اتاق های خانوادگی و غیره.
اقامت کنندگان این هتل آپارتمان و همچنین گردشگران تور باتومی توجه داشته باشند که ورود حیوانات خانگی به این اقامتگاه ممنوع می باشد. تحویل و تخلیه اتاق های رزرو شده در این اقامتگاه نیز به ترتیب در بازه های زمانی 10:00 الی 20:00 و 12:00 الی 13:00 صورت می پذیرد.
آدرس هتل Akhmed Melashvili Street 4/6 ,App. 20, 6000 Batumi, Georgien

: Mary s Apartment On Melashvili

موقعیت مکانی hotel Mary s Apartment On Melashvili

امکانات hotel Mary s Apartment On Melashvili

رستوران
پارکینگ
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
ماهواره
اعلام حریق
رستوران
لابی
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو