هتل Hotel One Bedroom Lux Apartment at Batumi

در شهر ساحلی باتومی اقامتگاه های بسیاری جهت اسکان گردشگران و مسافران این شهر تاسیس شده که هر کس نسبت به اولویت های خود، به رزرو اتاق در این اقامتگاه ها اقدام می نماید. ما در این مقاله از سایت لحظه آخر قصد داریم یکی از اقامتگاه های میان رده این شهر یعنی هتل One Bedroom Lux Apartment at Batumi را به گردشگران و کاربران سایت معرفی کنیم تا در صورت همخوانی با معیار های خود، در سفر به باتومی، در آن اقامت کنند. 
هتل One Bedroom Lux Apartment at Batumi در مرکز شهر باتومی و در خیابان معروف تودادبولی واقع شده است. این هتل در واقع یک آپارتمان است که شامل یک اتاق نشیمن مبله و دو اتاق خواب مجهز است. اتاق نشیمن هتل یک بدروم لوکس آپارتمان ات باتومی مجهز به یک مبل راحتی تخت خواب شو می باشد. همچنین اتاق خواب شماره یک آن مجهز به دو تخت خواب یک نفره و اتاق خواب شماره دو آن مجهز به یک تخت دو نفره بزرگ است. به طور کلی می توان گفت ظرفیت این آپارتمان حدود 6 نفر بزرگسال است. در این هتل آپارتمان امکانات و خدمات رفاهی متعددی تعبیه شده که در ادامه برخی از آن ها را به اطلاع گردشگران تور باتومی می رسانیم:
اینترنت وای فای رایگان، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، آشپزخانه، تراس، منظره شهری، منظره اقیانوس، منظره کوهستان، پارکینگ رایگان، حمام، ماهواره، سیستم گرمایشی، اتو، خدمات مخصوص افراد ناتوان و معلولین، ساحل و غیره. همچنین گردشگرانی که در سفر با تور گرجستان این هتل آپارتمان را برای اقامت انتخاب می کنند توجه داشته باشند که کارکنان هتل علاوه بر زبان گرجی، به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند و از لحاظ برقراری ارتباط با آن ها نگرانی وجود ندارد.
قوانین هتل آپارتمان
ورود حیوانات خانگی به هتل مجاز است.
سیگار کشیدن در اتاق های هتل ممنوع است.
ساعت تحویل اتاق های رزرو شده: 12:00.
ساعت تخلیه اتاق های رزرو شده: 10:00.

موقعیت مکانی هتل Hotel One Bedroom Lux Apartment at Batumi روی نقشه

آدرس هتل Hotel One Bedroom Lux Apartment at Batumi

Tavdadebuli street 50/52, 6000 Batumi, Georgia

امکانات هتل Hotel One Bedroom Lux Apartment at Batumi

پارکینگ
آسانسور
نت در اتاق
ورود پت
نت در لابی
لاندری
ماهواره
لابی
اتاق جلسه
;
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی