هتل Hotel home near to piazza

شهر باتومی واقع در کشور گرجستان، یکی از شهر های زیبا و توریستی در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته است، همین امر سبب شده نظر افراد بسیاری به آن جذب شود. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که در این شهر هتل های متنوعی وجود دارد، یکی از هتل های مناسب در باتومی، هتل home near to piazza می باشد.
هتل home near to piazza یک هتل آپارتمان ارزان قیمت و یک ستاره واقع در خیابان Parnavaz Mepe می باشد. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که در نزدیکی این هتل برخی از جاذبه های دیدنی این شهر وجود دارد. مسافران این هتل دسترسی مناسبی به نقاط مختلف شهر دارند، همچنین وسایل حمل و نقل عمومی در اطراف هتل آماده خدمات رسانی به مسافران هستند. قیمت ارزان این هتل در کنار امکانات مناسب باعث محبوبیت آن در بین گردشگران شده است. فاصله این هتل تا فرودگاه شهر باتومی در حدود 9 کیلومتر می باشد.
هتل home near to piazza دارای 5 اتاق برای اقامت گردشگران تور گرجستان می باشد، از انواع اتاق های آن می توان به اتاق دو تخته، اتاق استاندارد و اتاق دو تخته بزرگ اشاره کرد. اتاق های این هتل دارای امکاناتی مانند یخچال، بالکن، اینترنت رایگان، تلویزیون، کولر و سیستم گرمایشی می باشد. هزینه هر شب اقامت در اتاق های این هتل در حدود 19 تا 23 دلار است.
پرسنل این هتل به زبان های انگلیسی، ترکی و روسی مسلط هستند، از امکانات اصلی این هتل می توان به لابی، آشپزخانه مشترک، اجاره دوچرخه، پارکینگ، ترانسفر فرودگاهی، فروشگاه خرید هدیه، ورزش های آبی و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد. همچنین گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که در اطراف این هتل بیش از 60 رستوران وجود دارد.
زمان تحویل اتاق های این هتل ساعت 1 و 30 دقیقه بعد از ظهر و ساعت تخلیه اتاق ها 12 ظهر می باشد.
آدرس هتل Parnavaz Mepe Street 26, 6010 Batumi, Georgia

: home near to piazza

امکانات hotel home near to piazza

پارکینگ
ترانسفر
نت در لابی
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو