هتل Hotel Gurami Guest House

هتل Gurami Guest House هتلی 3 ستاره واقع در شهر باتومی کشور گرجستان می باشد که برخی از گردشگران در سفر خود به این شهر در آن اقامت می کنند، اگر شما نیز هتل Gurami Guest House را برای اقامت در باتومی در نظر گرفته اید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی کلی در رابطه با موقعیت مکانی، اتاق ها و امکانات این هتل در اختیارتان قرار دهیم.
هتل Gurami Guest House در نزدیکی ساحل دریای سیاه واقع شده است و از این نظر یکی از هتل های مناسب شهر باتومی به شمار می آید و گردشگرانی که در این هتل اقامت می کنند می توانند با 8 دقیقه پیاده روی خود را به ساحل دریا برسانند، از دیگر جاذبه های نزدیک به این هتل می توان به میدان اروپا، پارک میراکل، برج الفبا و غیره اشاره کرد.
باید بدانید که 5 نوع اتاق مختلف در این هتل وجود دارد که در ادامه برخی  از آن ها را مشاهده می کنید:
1. اتاق های لوکس تویین با بالکن و ظرفیت 2 نفر
2. اتاق های دبل بزرگ با ظرفیت 2 نفر
3. اتاق های لوکس دبل با ظرفیت 2 نفر
گردشگران تور باتومی می توانند با توجه به ظرفیت و امکانات هر یک از اتاق های موجود در این هتل، اتاق مناسب خود را برای اقامت در هتل انتخاب کنند.
  • این هتل 3 ستاره امکانات رفاهی بسیاری برای رفاه حال گردشگران تور باتومی در نظر گرفته است که برخی از آن ها عبارتند از آشپزخانه عمومی، اینترنت پر سرعت رایگان، پارکینگ رایگان، پذیرش حیوانات خانگی رایگان، تلویزیون عمومی، سرویس شاتل فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته، سیستم تهویه هوا و غیره.
وجود این امکانات و همچنین موقعیت مکانی مناسب Gurami Guest House، این هتل را به یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت گردشگران تور باتومی تبدیل کرده است.
آدرس هتل Chavchavadze 2nd Dead end, House #1, 6000 Batumi, Georgia

: Gurami Guest House

امکانات hotel Gurami Guest House

پارکینگ
آسانسور
نت در اتاق
ترانسفر
ورود پت
نت در لابی
لابی
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو