هتل Hotel sweet home family apartm

هتل سوئیت هوم فامیلی آپارتمان (sweet home family apartm) در کشور گرجستان و در شهر باتومی واقع شده است. این هتل در خیابان پرنواز مپه (Parnavaz Mepe Street ) قرار گرفته است. فاصله هتل sweet home family apartm تا فرودگاه بین المللی باتومی حدود 6.3 کیلومتر، تا آکواریوم باتومی حدود 2.4 کیلومتر، تا دریاچه نوریگلی حدود 2.7 کیلومتر می باشد.
تمامی اتاق های هتل sweet home family apartm ، شامل تلویزیون ال سی دی، ماهواره، تلفن، سیستم تهویه مطبوع، فن، گاو صندوق، یخچال، میز و کمد می شوند. سرویس بهداشتی خصوصی اتاق ها مجهز به سشوار، حوله، دوش و توالت است. از امکانات این هتل می توان به پارکینگ رایگان، اتاق های عایق صدا، سیستم گرمایشی، کرایه ی اتومبیل، پذیرش و خدمات 24 ساعته اشاره کرد. در این هتل، هر صبح از ساعت 07:00 الی 10:30 در هتل صبحانه سلف سرویس ارائه می شود که شامل بوفه های گرم و سرد است. در این هتل گردشگران مجاز به آوردن حیوانات خانگی نمی باشند. از امکانات دیگر هتل sweet home family apartm می توان به، کانتر تور، نظافت روزانه، سرویس اتو کشی، کرایه اتومبیل، اتاق های مخصوص سیگار، اتاق های عایق صدا، لباسشویی، خدمات اتاق و غیره اشاره کرد.
رستوران هتل سوئیت هوم سرویس مخصوص به مهمانانی که در این هتل اقامت دارند ارائه می دهد و مسافران تور باتومی می توانید از منو این رستوران غذا هایی لذیذ و خوش طعمی را انتخاب کنید چرا که در این رستوران انواع غذا های گرجی، بین المللی و آسیایی سرو می شود. لازم به ذکر است زمان تحویل گرفتن و تحویل دادن اتاق های رزرو شده توسط گردشگران به ترتیب ساعت 14:00 و 12:00 می باشد و کارکنان این هتل به زبان های انگلیسی و گرجی تکلم می کنند. این هتل می تواند انتخاب مناسبی برای گردشگران تور باتومی باشد.
آدرس هتل Parnavaz Mepe Street 113-121, 6000 Batumi, Georgia

: sweet home family apartm

امکانات hotel sweet home family apartm

رستوران
پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
تاکسی سرویس
خدمات اتاق
گاو صندوق
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو