هتل Hotel Sunny Guest House Batumi

باتومی یکی از شهرهای پرطرفدار گرجستان است که سالانه بسیاری از هموطنان ما برای گشت و گذار به آن سفر می کنند. هتل آپارتمان دلنشینی به نام هتل Sunny Guest House Batumi در این شهر وجود دارد که محل مناسبی برای اقامت چند روزه می باشد.
تمامی اتاق های هتل Sunny Guest House Batumi مجهز به امکانات بسیار خوبی نظیر: آشپخانه، یخچال، ماکروویو، میز، اجاق گاز، فلاکس، ظروف، ماشین لباسشویی، تلویزیون، پنکه، سیستم گرمایشی مناسب، تخت های استاندارد، مبلمان، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، حوصله اختصاصی، لوازم بهداشتی و پنجره هایی بزرگ می باشد که نور بسیار خوبی را به فضای داخلی می بخشد. اتاق های این هتل به گونه ای در نظر گرفته شده اند که اقامتی همچون خانه ای راحت را تجربه کنید و سفری به یاد ماندنی در این شهر زیبا داشته باشید.
حیاط هتلSunny Guest  بسیار دلباز بوده و در آن فضای سبز چشم نوازی وجود دارد که زیبایی حیات را دوچندان کرده است. تعدادی میز و صندلی در این حیاط وجود داشته که گردشگران تور باتومی می توانند بر روی آن ها نشسته و یک نوشیدنی دلخواه را میل کنند. در بخشی از حیاط باربیکیو تعبیه شده که میهمانان هتل در صورت تمایل می توانند غذاهای کبابی خود را بر روی آن طبخ کنند. خدمات این هتل آپارتمان به صورت BBQ در اختیار گردشگران تور گرجستان قرار می گیرد.
فاصله هتل از مکان هایی نظیر: ایستگاه قطار 3.7 مایل، ساحل دریای سیاه 20 دقیقه، باغ وحش باتومی 8 دقیقه، فرودگاه باتومی 3.7 مایل و از معبد پارک 0.9 مایل می باشد و بر این اساس گردشگران تور باتومی به راحتی می توانند به این مکان ها دسترسی پیدا کنند.
میهمانان هنگام ورود تعدادی گلدان های رنگی می بینند که حس طراوت و تازگی به هتل می بخشد. در این مکان اینترنت رایگان و پارکینگ خصوصی وجود دارد. 
آدرس هتل Melikhishvili Street 94 , 6000 Batumi, Georgia

: Sunny Guest House Batumi

امکانات hotel Sunny Guest House Batumi

پارکینگ
نت در اتاق
نت در لابی
فضای سبز
لاندری
خدمات اتاق
لابی
گاو صندوق
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی

درخواست رزرو