هتل Hotel Apartment Malakhit

یکی از مباحث مهم سفر به شهر باتومی، اقامت است. در این شهر علاوه بر هتل های لوکس و باشکوه زیادی که احداث شده، هتل آپارتمان های رده میانی هم وجود دارد که یکی از آن ها هتل Apartment Malakhit نامیده می شود. این هتل آپارتمان در مرکز شهر باتومی واقع شده و دسترسی بسیار خوبی به مکان های مختلف شهر دارد به طوری از دریا 500 متر، از باغ های Botanical Gardens Batumi 7.5 کیلومتر و از میدان اروپا 500 متر فاصله دارد. همچنین فاصله هتل از ایستگاه قطار 2 کیلومتر و از فرودگاه باتومی 7.5 کیلومتر است. گردشگران تور گرجستان برای گشت و گذار در سطح شهر می توانند از این ایستگاه قطار که در نزدیکی هتل Apartment Malakhit قرار دارد، بهره ببرند.
در هتل Apartment Malakhit اینترنت رایگان در تمامی مکان ها وجود دارد و گردشگران تور باتومی می توانند از آن ها بهره ببرند. اتاق هایی که در این هتل وجود دارد دارای کمد لباس، میز ناهارخوری، یخچال، اجاق گاز رومیزی، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، سشوار، لوازم بهداشتی، شوفاژ، تهویه مطلوب، آینه، تلویزیون صفحه تخت و چوب لباسی می باشد که گردشگران تور باتومی امکان استفاده از آن ها را دارند. پنجره بزرگ اتاق ها نور طبیعی را به فضای داخلی می بخشد که سبب روشنایی آن در طول روز می شود.
لازم به ذکر است که بگوییم به دلیل کوچک بودن اتاق ها، آشپزخانه در بخشی از اتاق قرار دارد. یک نکته دیگر که در رابطه با این هتل آپارتمان وجود دارد، این است که حمام و دسشویی در یک مکان واقع شده و توسط پرده ای از یکدیگر جدا شده اند.
هتل Apartment Malakhit مجهز به سرویس اتو و شست و شوی لباس ها می باشد که میهمانان امکان بهره بردن از آن ها دارند. میهمانان در این هتل آپارتمان می توانند اقامتی خوب و خوش را سپری کنند. 

موقعیت مکانی هتل Hotel Apartment Malakhit روی نقشه

آدرس هتل Hotel Apartment Malakhit

Kostava Street 11, 6000 Batumi, Georgia

امکانات هتل Hotel Apartment Malakhit

نت در اتاق
نت در لابی
لاندری
لابی
گاو صندوق
;
درج نظر

هتل های محبوب باتومی

هتل های لوکس باتومی

هتل های ارزان باتومی