هتل ثامن الحجج

تاریخچه استراحتگاه ثامن الحجج :
استراحتگاه ثامن الحجج در مرکز شهرستان خور واقع شده است و در استان اصفهان قرار دارد. این اقامتگاه دارای قدمتی بیش از 80 سال می باشد و توسط یکی از اعضای خانواده جندقی با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به بهره برداری رسید. این خانه سنتی که یک بنای زیبای شخصی به حساب می آید، مطابق با معماری کویر ساخته و به بهره برداری رسیده است. این اقامتگاه به عنوان اولین مجموعه توریستی احداث شده توسط خانواده جندقی می باشد و بعد از این اقامتگاه، مجموعه ای دیگر با نام قافله کویر احداث گردید و در پایان، ساخت و احداث اقامتگاهی دیگر نیز در راه است. همچنین گردشگران و مسافران تور کویر باید بدانند که کلیه غذاهای این مجموعه به شیوه سنتی و با کیفیت مطلوب ارائه می شود.
مشخصات عمومی : 
وضیعت دید اقامتگاه : روستا - چشم انداز کویر
تعداد اتاق ها : مشخص نیست
لیست اتاق های اقامتگاه :
اتاق های این اقامتگاه، تعدادش مشخص نمی باشد ولی از آنجایی که این خانه روستایی یک بنای شخصی به حساب می آید و مطابق با معماری کویر بنا شده است، پس اقامت در این خانه روستایی راحت بوده و گردشگران احساس آرامش خواهند کرد.
امکانات و خدمات :
این اقامتگاه سنتی امکانات رفاهی متنوعی را مانند: آشپزخانه، شاه نشین، پشتی، بالش، بالشتک، پتو، دشک، وسایل سرمایشی، وسایل گرمایشی، یخچال، فضای باز، سرویس بهداشتی، سرویس حمام شامل می شود.
رستوران و کافی شاپ :
استراحتگاه ثامن الحجج به دلیل اینکه در منطقه روستانشین واقع شده است و فقط و فقط برای گردشگران تور کویر تعبیه شده است و سبک آن محلی و سنتی بوده به همین دلیل در اطراف آن رستوران و کافی شاپی وجود ندارد.

آدرس هتل ثامن الحجج

: اصفهان - شهرستان خور - مرکز شهر خور - استراحتگاه ثامن الحجج

تصاویر هتل ثامن الحجج

امکانات هتل ثامن الحجج

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

هتل های ارزان کویر

درخواست رزرو
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما