هتل نصیر الملک

شهر شیراز یا به عبارتی شهر شعر ایران جاذبه های گردشگری زیادی دارد که همواره مورد توجه توریست ها قرار گرفته است. این شهر هتل های زیادی دارد که یکی از آن ها هتل نصیر الملک است. هتل نصیر الملک هتلی دو ستاره است که در 2 طبقه ساخته شده و حدود 35 اتاق دارد، این هتل در سال 1395 مورد استفاده قرار گرفت.
هتل نصیر الملک دارای امکاناتی از قبیل پذیرش شبانه روزی، تلویزیون در لابی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در راهروها، خشکشویی، فکس، فتوکپی، لابی، اینترنت لابی، آسانسور، خدمات خانه داری، تاکسی سرویس و پارکینگ رایگان با گنجایش تقریبی 20 ماشین می باشد. کارکنان هتل به زبان های فرانسوی و انگلیسی مسلط هستند و از این طریق با میهمانان ارتباط برقرار می کنند. هتل نصیر الملک دارای یک رستوران با کیفیت است که در طبقه اول هتل واقع شده و حدود 30 نفر گنجایش دارد. میهمانان و گردشگران تور شیراز در ساعت های 7 – 9:30 برای صبحانه، در ساعت 12 – 15 برای ناهار و در ساعت های 20 – 22:30 برای وعده شام می توانند به رستوران مراجعه کنند و از غذاهای خوش طعم آن لذت ببرند. تمامی اتاق های هتل نصیر الملک مجهز به امکاناتی نظیر: تلویزیون صفحه تخت، سرویس بهداشتی، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، لوازم بهداشتی، آشپزخانه، تهویه مطلوب و سیستم گرمایش مناسب است که گردشگران تور داخلی می توانند از آن ها بهره ببرند.
هتل نصیر الملک با موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد رفت و آمد گردشگران تور شیراز را به حرم شاهچراغ سهل و آسان نموده است. همچنین مسجد نصیر الملک مقابل هتل و مسجد وکیل در فاصله نزدیکی از هتل قرار دارد. اقامت کودکان زیر 3 سال در این هتل هزینه ای در برندارد ولی برای کودکان بالای 3 سال باید هزینه پرداخت شود. ساعت تحویل گرفتن اتاق ها 2 بعدازظهر و ساعت تخلیه آن ها 12 ظهر است. 

آدرس هتل نصیر الملک

: شیراز، حرم شاهچراغ، چهارراه شاهزاده قاسم

امکانات هتل نصیر الملک

رستوران
پارکینگ
آسانسور
نت در لابی
تاکسی سرویس
لاندری
لابی
درج نظر

هتل های قابل رزرو شیراز

هتل های محبوب شیراز

هتل های لوکس شیراز

هتل های ارزان شیراز

درخواست رزرو