هتل Hotel Central

Hotel Central هتلی 4 ستاره و با 100 اتاق در شهر وارنا که امکانات کامل و مناسبی دارد و گردشگران تور وارنا در Hotel Central می توانند در ازای قیمتی مناسب و معقول، از خدمات و امکانات خوبی برای اقامت در این شهر برخوردار شوند.

وارنا، یکی از شهر های ساحلی و توریستی بلغارستان است که دارای جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی مختلفی بوده و از مهم ترین دلایل سفر صد ها هزار گردشگر به این شهر است. وارنا، هتل ها و اقامت گاه های مختلفی دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود بوده تا بتوانند مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنند. Hotel Central یکی از هتل های مناسب وارنا است که دارای امکانات و خدمات مناسبی می باشد.

Hotel Central رتبه 73 را در میان 112 هتل 4 ستاره موجود در شهر وارنا را دارد. Hotel Central در سواحل طلایی واقع شده است که فاصله نسبتا کم 400 متری تا دریا دارد و چشم انداز زیبایی از دریا و پارک آزور را به ارمغان می آورد. این هتل رستورانی با گنجایش بالا دارد و گردشگران تور وارنا می توانند برای برگزاری مهمانی ها و مراسم های مختلف خود، این رستوران را رزرو کنند.

در میان امکانات Hotel Central می توان به استخر آن اشاره کرد که دارای دو قسمت برای کودکان و بزرگسالان می باشد. همچنین در کنار آن، این هتل از باشگاه بدنسازی نیز برخوردار است تا گردشگران بتوانند از وسایل آن استفاده کنند. یکی از مهم ترین امکاناتHotel Central، ارائه اینترنت بی سیم رایگان برای گردشگران تور وارنا است و می توانند در لابی و در اتاق ها از آن بهره مند شوند. همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور وارنا می توانند هنگام رزرو اتاق، از خدمات مخصوص کودکان مانند تخت نوزاد نیز بهره مند شوند. گردشگران تور وارنا لازم است بدانند ساعت تحویل گرفتن اتاق، از ساعت 14 و ساعت تحویل دادن اتاق، تا ساعت 12 ظهر است.

وب سایت : http://hotelcentral.bg

آدرس هتل Golden Sands, 9007 Golden Sands, Bulgaria

: Central

موقعیت مکانی hotel Central

امکانات hotel Central

رستوران
آسانسور
نت در اتاق
ترانسفر
اتاق ماساژ
نت در لابی
اتاق ورزش
ماهواره
استخر
سونا
لابی
درج نظر

هتل های محبوب بلغارستان

هتل های لوکس بلغارستان

هتل های ارزان بلغارستان

درخواست رزرو