هتل Hotel Caspian Hostel

هاستل ها مکان هایی اقامتی هستند که کیفیت آن ها از هتل ها کمی پایین تر است ولی قیمتی ارزان تر از هتل ها دارند. هاستل برای آن دسته از جهانگردانی که جنبه های مادی سفر برایشان مهم تر است یا اینکه در سفر بیشتر زمان خود را به گشت و گذار در شهر اختصاص می دهند، گزینه بسیار مناسبی می باشد. در شهر باکو نیز تعدادی هاستل وجود دارد که یکی از آن ها Caspian Hostel می باشد.
Caspian Hostel یک انتخاب مناسب برای توریست ها می باشد که امکانات و خدمات خوبی دارد. Caspian Hostel در مرکز شهر باکو قرار دارد و به مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری موجود در شهر، دسترسی خوبی دارد.
از جمله امکاناتی که این هاستل برای میهمانان و گردشگران تور آذربایجان فراهم کرده است می توان به اینترنت پرسرعت و رایگان، تهویه مناسب، سشوار، پارکینگ رایگان و کمد اشاره کرد. هزینه اقامت در این هاستل در سال 1397 شبی 20 منات ( حدود 111 هزار تومان) می باشد.
یکی از معایبی که Caspian Hostel دارد، این است که اتاق جداگانه در آن وجود ندارد و گرشگران تور باکو باید به صورت مختلط در اتاق های آن اسکان پیدا کنند. البته لازم به ذکر است که این ویژگی برای آن دسته از گردشگرانی که به طور فردی سفر می کنند، خوب است و آن ها می توانند از تنهایی در بیایند و ارتباطات اجتماعی بیشتری برقرار کنند.
حمام و دستشویی های این هاستل نیز به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرد. کارکنان این هاستل با صبر و رفتاری مناسب پذیرای گردشگران تور باکو می باشند. فاصله تقریبی Caspian Hostel تا مکان های مهم شهر مانند: برج میدن 100 متر، پارک فیلهارمونی 300 متر، کاخ شیروان شاه 300 متر و تا کاخ اسماعیلیه 400 متر است. ورود حیوانات خانگی در این هاستل مجاز می باشد و گردشگران تور باکو می توانند حیوانات را با خود به اتاق ها ببرند. 
آدرس هتل Asef Zeynalli Street 29, AZ1000 Bakü, Azerbaycan

: Caspian Hostel

درج نظر

هتل های محبوب آذربایجان

هتل های لوکس آذربایجان

هتل های ارزان آذربایجان

درخواست رزرو