هتل Hotel Paradise Jaipur

جیپور یکی از شهرهای کشور هند است که گردشگران زیادی سالانه از آن بازدید می کنند و از جاذبه های دیدنی آن دیدن می کنند. برای استقبال از گردشگرانی که به این شهر می آیند، هتل هایی در سطح شهر ساخته شده که یکی از آن ها Hotel Paradise Jaipur می باشد.
Hotel Paradise Jaipur هتلی 4 ستاره در مرکز شهر جیپور است که خدمات و امکانات خوبی مانند: استخر روباز، انبار چمدان، پذیرش شبانه روزی، خدمات تبدیل ارز، پارکینگ رایگان، روزنامه، آسانسور، فکس، تراس، رستوران، کپی، اتاق های کنفرانس مجهز، کافی نت، خدمات وی آی پی، اجاره اتومبیل و فروشگاه را در اختیار گردشگران تور جیپور قرار می دهد. همچنین خدمات خشکشویی و اتوشویی در این هتل با پرداخت هزینه اضافه در اختیار میهمانان قرار می گیرد. هتل Hotel Paradise Jaipur 3 رستوران مختلف را در خود جای داده که شامل رستوران آفتابگردان، رستوران فصلی آسیایی و رستوران پشت بام وی یو ای می باشد و گردشگران تور هند بنا بر سلیقه خود می توانند هر یک را انتخاب کنند و در آن ها غذا میل کنند.
Hotel Paradise Jaipur 112 سوئیت و اتاق دارد که تمامی این اتاق ها به امکاناتی نظیر: تلویزیون صفحه تخت، تهویه مناسب، تلفن، حمام اختصاصی با دوش مخصوص، تخت های استاندارد با ملحفه و بالشت های تمیز، سرویس بهداشتی، تلفن، سشوار، دستگاه قهوه ساز، چای ساز، گاوصندوق، اتو و میز اتو و لوازم بهداشتی مجهز هستند و گردشگران تور هند امکان استفاده از آن ها را دارند.
گردشگران تور جیپور باید 2 نکته را در این هتل مدنظر داشته باشند که ورود حیوانات خانگی به داخل هتل ممنوع بوده و سیگار کشیدن نیز در هیچ یک از قسمت های هتل مجاز نمی باشد. کارمندان هتل پارادایس به زبان های انگلیسی و هندی تسلط کامل دارند و از این طریق با میهمانان ارتباط برقرار می کنند. 

وب سایت : http://www.paradisehotels.in

آدرس هتل A2 Metal Colony, Sikkar Road, Opp. Bhavani Niketan School., 302023 Jaipur, India

: Paradise Jaipur

امکانات hotel Paradise Jaipur

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی نت
فروشگاه
استخر
درج نظر

هتل های محبوب جیپور

هتل های لوکس جیپور

هتل های ارزان جیپور

درخواست رزرو