هتل Hotel Holiday Villa Resort Spa

اگر در سفر به لنکاوی قصد دارید در یکی از بهترین هتل های 4 ستاره شهر اقامت داشته باشید، هتل Holiday Villa Resort Spa می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. این هتل با اینکه 4 ستاره می باشد اما امکانات و خدمات مناسبی را برای گردشگران ارائه می دهد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هتل Holiday Villa Resort Spa بپردازیم.

هتل Holiday Villa Resort Spa 258 اتاق دارد که گردشگران می بایست با توجه به نوع و شرایط اتاق ها، میانگین 368 الی 602 رینگیت مالزی برای هرشب اقامت پرداخت نمایند که در کنار آن، از امکانات و خدمات مناسبی مانند:

فضای باز به همراه امکانات پیک نیک، ساحل اختصاصی، استخر روباز و سرپوشیده به همراه استخر کودکان، سونا، جکوزی و خدمات ماساژ اسپا، خدمات آرایشی بهداشتی برای بانوان در کلوپ سلامت هتل، باشگاه بدنسازی مجهز به دستگاه های مدرن ورزشی، کلوپ بازی برای کودکان، کتابخانه، میز تنیس، گیم نت، اینترنت بی سیم پرسرعت و پارکینگ اختصاصی رایگان، صندوق امانات، اتاق هایی برای افراد غیرسیگاری در کنار خدمات وی آی پی و اجاره خودرو برخوردار شوند.

همچنین گردشگران تور لنکاوی می توانند با پرداخت هزینه بیشتر، امکانات و خدمات بیشتری مانند:

ترانسفر فرودگاهی، تهیه بلیط مکان های دیدنی شهر، لاندری و خدمات خشکشویی، خدمات نگهداری از کودک، ماهیگیری، دارت، زمین تنیس، اسب سواری، غواصی، شام با موضون خاص، سونا، ماساژ اسپا، استخر روباز و ساعات خوش بهره مند شوند.

گردشگرانی که می خواهند اطلاعاتی راجع به مکان های دیدنی نزدیک هتل Holiday Villa Resort Spa داشته باشند خوب است بدانند این هتل تا دنیای زیر آب لنکاوی، موزه برنج، زمین برنج سوخته، تلاگا، دهکده شرقی و فرودگاه لنکاوی فاصله مناسبی داشته و جهت بازدید از آن ها و سایر مکان های دیدنی شهر که فاصله زیادی تا هتل دارند، گردشگران تور لنکاوی می توانند از خدمات تاکسیرانی هتل استفاده نمایند.

وب سایت : http://www.holidayvillahotellangkawi.com

موقعیت مکانی هتل Hotel Holiday Villa Resort Spa روی نقشه

آدرس هتل Hotel Holiday Villa Resort Spa

Lot 1698 Pantai Tengah, Mukim Kedawang,, 07000 Pantai Cenang, Malaysia

امکانات هتل Hotel Holiday Villa Resort Spa

رستوران
پارکینگ
آسانسور
کافی شاپ
نت در اتاق
ترانسفر
مراقبت کودک
اتاق ماساژ
بدنسازی
نت در لابی
کافی نت
دستگاه ATM
فروشگاه
اتاق ورزش
زمین تنیس
فضای سبز
تاکسی سرویس
لاندری
خدمات اتاق
ماهواره
استخر
سونا
اعلام حریق
رستوران
لابی
گاو صندوق
اتاق جلسه
آمفی تأتر
;
درج نظر

هتل های محبوب لنکاوی

هتل های لوکس لنکاوی

هتل های ارزان لنکاوی